Абажур. До чого сниться Абажур

Сон, в якому ви чітко бачите абажур — вказує на подію, значення і важливість якого вам не завадило б применшити.

Як і справжній абажур зменшує яскравість палаючої лампи, оберігаючи очі від сліпучого світла, так і у сні абажур — часто підказує, що вам слід бути посдержаннее у своїх почуттях або навіть прикрити на щось очі. В іншому випадку надмірні емоції здатні ускладнити ваше життя.

Гарний і міцний — означає приємна подія, яке, проте, може вивести вас з рівноваги, через що ви ризикуєте втратити контроль над почуттями.

Якщо ж абажур зроблений з нетривкого матеріалу, має тріщини й дефекти — можливо, вас мучить ревнощі до чужого успіху або в глибині душі ви побоюєтеся дурних звісток.

Сучасний cовмещенний сонник
Сон, в якому Ви насолоджуєтеся затишком домашнього вогнища, сидячи під абажуром — означає, що Вас очікують зміни в особистому житті. Не можна виключати швидкий вступ в шлюб.

Для молодої жінки сон, у якому вона сама робить абажур — означає, що вона буде гарною господинею, здатної створити затишок в домі.

Якщо уві сні Вам подарували — наяву особа протилежної статі буде надавати Вам знаки пильної уваги.

Сонник від А до Я
Якщо побачений вами уві сні абажур паперовий — він може означати лише смуток і душевну депресію.

Однак якщо він зроблений з будь-якого іншого матеріалу — це говорить про те, що доля поблажлива до вас і все обернеться на краще.

Еротичний сонник Данилової
Побачений у сні абажур — означає, що незабаром у вашому житті з’явиться людина, зв’язок з яким принесе вам чимало щасливих хвилин і наповнить ваше життя новим змістом.

Якщо уві сні абажур не включений — значить, ви розчаровані своїм інтимним життям.

Приснився новий — обіцяє вам нового коханця.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі