Абразив. До чого сниться Абразив

Якщо Вам приснилося, що Ви користуєтеся яким-небудь абразивним засобом — в реальному житті Ви ризикуєте вибрати далеко не найкращий вихід із ситуації. Не забувайте, що не всі вузли Гордієва.

Якщо у сні Ви відчуваєте рукою яку-небудь абразивную поверхню — Вас чекають проблеми, які хоч і не будуть занадто серйозними, але все ж малоприємні.

Загальний сонник
Вам сниться, що друг радить почистити плями на новій газовій плиті абразивом — це означає підступ з боку того, кому ви довіряєте, розчарування в старих знайомих, несприятливі обставини.

Вам сниться, що ви захотіли почистити зуби, а замість зубного порошку в коробочці виявилося абразивний засіб — цей сон означає, що ви будете здивовані; можливо, потрапите в скрутне становище.

Ви вирушаєте за покупками і збираєтеся купити абразивних чистячих засобів — цей сон означає, що вам належить стомлююче зосередження на якомусь питанні або проблемі; не виключено, що ви зміните вид діяльності.

У день народження ви отримуєте поштою посилку з коробкою абразиву — цей сон означає, що попереду вас чекає веселе проведення часу, сюрприз або звістку від забутого вами людини.

Ви йдете на роботу, і на вашу голову висипається абразивний засіб — незабаром ви дізнаєтеся те, про що хотіли знати, але це не позбавить від проблем.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі