Абрикос. До чого сниться Абрикос

Абрикосові сади в ваших снах — означають, що ваше майбутнє, хоча і представляється вам в рожевих тонах, все ж містить приховану печаль.

Є у сні абрикоси — означає наближення неприємних подій.

Якщо інші їдять їх — ваше оточення в реальному житті не буде відповідати вашим схильностям.

Сонник Фрейда
Якщо вам приснилося, що ви їли плоди абрикоса — значить, ваші інтимні відносини знаходяться в тій стадії розвитку, коли ви тільки-тільки дізнаєтеся один одного і отримуєте від цього велике задоволення. Ви поки перебуваєте напередодні дива — і тому майбутнє видається вам прекрасним.

Зривати уві сні абрикос — для чоловіка подібний сон означає, що він зустрінеться з наївною і зовсім недосвідченою партнеркою, від сексу з якої отримає, втім, масу позитивних емоцій і задоволення.

Якщо такий сон приснився жінці — він обіцяє любовну пригоду, яке не матиме продовження. Його безперспективність ви усвідомлюєте відразу ж.

Абрикоси, як і більшість інших фруктів — є символом жіночих грудей або сідниць.

Сонник закоханих
Бачити у сні абрикосовий сад — означає, що ви будете відчувати вельми невизначене ставлення до навколишнього світу. Можливо, ви відчуєте смуток, розчаруєтеся в коханій людині. Цей сон говорить про те, що ви сподіваєтеся на краще майбутнє, однак ваші надії не виправдовуються.

З’їсти уві сні абрикос — означає, що в майбутньому виникнуть неприємності. Закоханим такий сон обіцяє розрив відносин.

Якщо вам сниться, що кохана людина їсть абрикоси — це означає, що ви не знайдете з ним взаєморозуміння.

Сонник для всієї родини
Абрикос — до чого ж сниться квітучий абрикос? Швидше за все, його поява у вашому сні означає, що ви відірвані від дійсності і літаєте в хмарах. На даний момент вам здається, що завтра буде, як учора: весело, красиво і здорово. Тому чекайте глибоких розчарувань. Якщо, звичайно, вчасно не зніміть рожеві окуляри і не подивіться на світ тверезим поглядом реаліста. А ось є абрикоси уві сні означає вже не просто розчарування, а великі неприємності, які, швидше за все, стануть наслідком вашої зайвої довірливості і наївності. Пам’ятайте: довіряй, але перевіряй. Ця народна мудрість допоможе вам не тільки у відносинах з колегами і партнерами по роботі, але і з друзями і близькими.

Сонник від А до Я
Бачити у сні ці плоди — не віщує особливих життєвих радостей, скоріше навпаки — обмануті надії, розчарування і печаль, особливо якщо ви їли їх у сні, а наяву аж ніяк не пора їх врожаю.

До того ж сушені абрикоси — це завжди і однозначно прикрість, а абрикосові сади — оману і прозріння.

Якщо вам здалося, що їх їсть хтось інший — значить, образ життя, який ви ведете, не відповідає вашій натурі; обраний вами або нав’язаний обставинами, він лише наближає момент, коли вам захочеться повернути час назад і почати все спочатку, але інакше; однак буде вже пізно.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі