Адвокат. До чого сниться Адвокат

Для молодої жінки бачити в сні, що вона якимось чином пов’язана з адвокатом — означає, що вона мимоволі зробить нерозсудливий вчинок, який стане об’єктом її неблагополуччя і образливій критики.

Побачити адвоката в суді — передвіщає серйозні розбіжності з приводу якогось майна.

Якщо ж у сні адвокат захищає вас — такий сон обіцяє вам підтримку друзів у важкий для вас час.

Просто побачити в сні адвоката — говорить про те, що ви здатні і обдарований, а власне судження завжди віддаєте перевагу думок інших. Але все ж будьте обережні у своїх оцінках.

Сонник для всієї родини
Адвокат — будьте обережні, може статися сутичка з законом, яка призведе до втрати всього, чого ви домагалися тривалий час.

Адвокат, який захищає вас, а ви при цьому сидите на лаві підсудного — ви зіткнетеся з труднощами в особистому житті і кар’єрі. Але якщо в результаті вас виправдали — ви впораєтеся з усіма своїми проблемами.

Ви в адвокатській мантії вимовляєте мова в суді — вам доведеться розсудити суперечку близьких людей, і від вашого рішення буде залежати їх подальша доля. Пам’ятайте, що справедливість — основна чеснота світу, не намагайтеся підігнати вчинки людей під шаблон вашої свідомості.

Сучасний cовмещенний сонник
Для молодої жінки бачити в сні, що вона якимось чином пов’язана з адвокатом — означає, що вона мимоволі зробить якийсь нерозсудливий вчинок. Цей вчинок викличе небажані наслідки, а також стане об’єктом образливою критики.

Побачити адвоката в суді — передвіщає серйозні розбіжності з приводу якогось майна.

Якщо ж у сні адвокат захищає вас — такий сон обіцяє вам підтримку друзів у важкий для вас час.

Просто побачити в сні адвоката — ознака того, що ви здатні і обдарований, а власне судження завжди віддаєте перевагу думок інших. Все ж будьте уважнішими у своїх оцінках, можливо, в найближчому майбутньому обставини будуть змушувати вас зробити вчинок, який може викликати велику кількість пліток і пересудів.

Сонник Лонго
Бачити, що ви працюєте адвокатом, захищаючи когось, реально винуватого у скоєному — вам потрібно приготуватися до того, що найближчим часом ви з головою підете в роботу. Доведеться запастися терпінням і проявити старанність, але результат перевершить найсміливіші ваші очікування.

Ви бачите, що вас захищає досвідчений і відомий адвокат — вас чекає удача в будь-якій справі, яке б ви не затіяли. Можливо, вам навіть вдасться здобути перемогу над переважаючим противником. Тільки не надавайте занадто велике значення свершившемуся, воно не варте того, хоча ви і проявите масу винахідливості і уміння.

Наймати уві сні адвоката — ви розраховуєте в самий найближчий час на допомогу когось із ваших знайомих, але не впевнені, чи отримаєте ви її. Не наполягайте надто завзято, і тоді все буде так, як ви хочете. Якщо ви будете вимагати, у вас напевно нічого не вийде. Не вимагайте від людей більше, ніж вони здатні вам дати.

Розмовляти про справу з адвокатом — наяву ви покладаєтеся тільки на долю і бездействуете. За певних обставин «нічогонероблення» — це вирішення проблеми, але постарайтеся не особливо захоплюватися цим.

Сонник від А до Я
Бути уві сні якимось чином пов’язаної з адвокатом — означає, що крім своєї волі ви допустите промах, зробивши нерозсудливий вчинок, що спричинить за собою розлад у справах і осуд оточуючих.

Адвокат, побачений у суді — може бути передвісником серйозних розбіжностей з приводу якогось майна.

Якщо ви самі в ролі адвоката захищаєте когось у суді — значить, ви і надалі залишитеся вірними своїм інтересам. Сон означає, що вашим життєвим принципом стане чесна підтримка людей, які потребують вашої допомоги, і ви не зможете порушити своє слово, дане друзям.

Якщо ж у сні адвокат захищає вас — це обіцяє вам підтримку друзів в критичній для вас ситуації.

Просто побачити в сні адвоката — означає, що ви небесталанни і цілеспрямовані, в будь-якому випадку власна думка воліючи чиїм би то не було. Проте вам не варто бути занадто прямолінійною у своїх оцінках.

Сонник XXI століття
Приснився вам адвокат — вказує на вашу зайву самовпевненість, нездійснені надії і майбутню важку боротьбу.

Розмовляти з адвокатом у сні — означає невизначеність вашого становища; сварка чи бійка з ним — отримання необхідної допомоги і підтримки.

Вести уві сні комерційні справи з адвокатом — наяву обіцяє вам турботи і втрати.

Якщо уві сні вас захищає адвокат — значить, і наяву ви потребуєте підтримки і можете отримати несподівану допомогу.

Бачити адвоката в чорній мантії — поганий знак, що передвіщає, що в даний час немає надії на поліпшення ситуації.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі