Акордеон. До чого сниться Акордеон

Бачити у сні, що ви слухаєте гру на акордеоні — обіцяє вам участь у якомусь розвазі і позбавлення від сумних дум про минуле.

Якщо молода жінка бачить себе граючої на акордеоні — це передвістя досить сумних подій, які, однак, приведуть її до зустрічі з коханою людиною. Союз їх буде щасливим і довгим.

Якщо ж акордеон видає фальшиві звуки — її очікує хвороба близького друга.

Новий сімейний сонник
Якщо ви уві сні заслухались грою на акордеоні — вам явно чекають розваги. Ви нарешті позбавитеся від сумних спогадів.

А ось фальшиві звуки акордеона — можуть принести хвороба близького друга.

Якщо молода жінка бачить себе граючої на акордеоні — їй краще приготуватися до неприємних подій, які, щоправда, можуть закінчитися дуже і дуже непогано. Відбудеться довгоочікувана зустріч з коханою людиною, союз з яким буде щасливим і довгим.

Сонник від А до Я
Гра на цьому музичному інструменті, яку ви чуєте в сні — передвіщає вам швидке участь в якомусь розвазі, що позбавить вас від тяжких дум і зневіри.

Грати самої на акордеоні — передвістя вельми сумних подій, результатом яких, однак, стане зустріч з людиною, яка переверне все ваше життя, ставши вірним супутником на довгі роки.

Однак якщо інструмент фальшивить — ваш друг може серйозно захворіти.

Сонник закоханих
Побачений у сні акордеон — пророкує вам швидке розвага.

Якщо ви бачите при цьому, що на інструменті грає ваш чоловік — значить, скоро він не зможе протистояти спокусі і змінить вам з іншою жінкою.

Якщо при цьому звуки, що видаються акордеоном, пестять ваш слух — значить, все закінчиться благополучно, і ваші інтереси не постраждають.

Почуті у сні безладні звуки акордеона — віщують розчарування і тривоги, народжені невпевненістю в завтрашньому дні.

Якщо при цьому ви бачите, як граючий закінчив свою гру і залишив акордеон — значить, ваша половинка знайде в собі сили протистояти спокусі.

Якщо вам приснилося, що на акордеоні граєте ви самі — найближчим часом очікуйте абсолютного дозволу всіх своїх проблем. Мучили вас спогади обов’язково зміняться радістю і спокоєм, а також легкої закоханістю.

Езотеричний сонник
Бачити або хтось грає на акордеоні — чекайте запрошення на вечірку, презентацію або вечерю.

Самому грати — ви педалюєте якісь події. Не поспішайте, вичікуйте сприятливий момент.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі