Акробат. До чого сниться Акробат

Бачити у сні акробатів — передвісник того, що занепокоєння оточуючих допоможе Вам уникнути непотрібного ризику.

Побачити акробатом себе — обіцяє несподіванка, і в той же час — тягар відповідальності за щось, труднощі та підступи Ваших ворогів.

Жінка-акробатка у Вашому сні — це можлива наклеп на Вас, невдача в справах.

Для молодої жінки побачити у сні канатоходцев — приємне ознаку її успіхів у чоловіків.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Сон, в якому акробат здійснює запаморочливі трюки — застерігає вас від непотрібного ризику.

Бачити у сні акробатом себе — говорить про те, що ваші задуми виявляться марними, чи не принісши ніякої відчутної прибутку. Схоже, шлях, який ви обрали, дуже складний, і краще вам пошукати собі інше, більш перспективне і просте заняття.

Сонник для всієї родини
Бачити акробата на цирковій арені — значить насолодитися вишуканим видовищем наяву.

Якщо акробат розбивається — вас очікує серйозна небезпека з боку конкурентів або недоброзичливців, а можливо, зрада близької людини.

Якщо ви самі виконуєте акробатичні трюки — постарайтеся об’єктивно оцінити власні можливості, вам не пробачать помилки і вся ваша кар’єра завершить своє існування. Не варто пропонувати надто ризикованих ідей і дозволяти втягувати себе в сумнівні підприємства. Для вас це може закінчитися крахом.

Сонник від А до Я
Побачений у сні акробат або акробати — можуть провіщати, що ви піддастеся ризику, уникнути якого вам допоможуть вчасно прийшли на виручку друзі.

Жінка-акробатка, приснився на цирковому манежі — може накликати на вас марну наклеп, яка, однак, засмутить всі ваші далекосяжні плани.

Якщо ви побачите в ролі акробатки себе — вас чекає щось зовсім непередбачуване, через що доведеться взяти на себе нелегку ношу турботи про близьку людину, яка потребує серйозної допомоги.

Жіночий сонник
Поява уві сні акробата — обіцяє сновидцу позбавлення від непотрібного ризику, причому допоможуть йому в цьому його друзі.

Якщо акробат в облягаючому одязі сниться молодій жінці — її чекає успіх у чоловіків.

Якщо ви самі уві сні виступаєте перед публікою на арені цирку — будьте готові до сюрпризів наяву. Можливо, вам доведеться взяти на себе відповідальність за щось або вступити в боротьбу зі злом.

Сонник XXI століття
Побачити в сні уявлення акробатів — означає, що вас можуть очікувати неприємності, як на роботі, так і вдома.

Жінка-акробатка у вашому сні — це можлива наклеп на вас.

Якщо на представленні акробати пластично згинаються — це означає, що вам вдасться вирішити виниклі проблеми і протистояти підступам недругів.

Побачити себе в сні акробатом — несподівана відповідальність, підступи ваших ворогів.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі