Актори. До чого сниться Актори

Бачити бродячих, жебраків акторів — означає зміни до гіршого у ваших справах.

Для тих, хто насолоджується домашнім затишком — це теж попередження про зміни, а також знак можливого віроломства.

Для молодої жінки — бачити в сні, що вона заручена з актором і виходить за нього заміж, передвіщає, що її захоплення призведе до каяття.

Для чоловіка — бачити в сні, що він розважається з акторкою, означає, що його сварки з дружиною або коханою принесуть йому багато нещастя.

Побачити в сні актора-аматора на сцені обіцяє вам швидке здійснення ваших планів, що принесе вам радість.

Бачити на сцені трагедію — попереджає вас про якийсь злі.

Актор, актриса — безрадісна, небагата життя, можливо, обман з чийогось боку.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Актори, яких ви бачите в сні — означають, що ви невірно оцінюєте ситуацію і маєте хибне уявлення про оточуючих. Такий сон радить вам бути обережніше при виборі друзів і партнерів, особливо якщо мова йде про фінанси або про серйозні почуття. Швидше за все, хтось намагається вас обдурити.

Самому бути актором у сні — знак вашого невдоволення собою і своїм становищем. Бути може, вам дійсно прийшов час змінити своє життя? Якщо так, то постарайтеся зробити це таким чином, щоб не зрадити себе самому.

Жіночий сонник
Якщо вам приснилося, що ви стали нареченою актора — знайте, що вас не чекає нічого хорошого. Ви нарешті дізнаєтеся, що ваш коханий не з тих, хто зберігає вірність, вас чекає велике розчарування.

Східний жіночий сонник
Якщо у сні ти граєш на сцені — в реальному житті тобі доведеться багато працювати, щоб забезпечити своє існування.

Сон, в якому ти закохуєшся в актора — означає, що прихованим в тобі талантам судилося проявитися в самому недалекому майбутньому.

Побачиш трупу бродячих акторів — готуйся до несприятливих змін. Сімейним людям такий сон обіцяє домашні негаразди.

Для молодої жінки побачити себе нареченою актора — означає, що на її долю випаде розчарування, пов’язане з невірністю її коханого.

Якщо у сні ти спостерігаєш за трагедією, що розігрується на сцені — чекай сумних подій.

Сонник від А до Я
Дізнатися уві сні відомих актора театру і кіно — передвіщає стан повної ейфорії і відмови від турбот в колі близьких і добрих знайомих.

Бачити сльози на його обличчі — означає, що ви не замислюючись надасте допомогу своєму другові, тим самим позбавивши його від боргів.

Якщо уві сні вам видається, що ви знімаєтеся в кіно — виходить, наяву вам доведеться шукати нове місце роботи, що, втім, не складе великої проблеми.

Бути уві сні закоханої в актора, що відповідає вам взаємністю — ваші здібності і завзятість дозволять досягти чималих успіхів на роботі, яка буде вам не в тягар, а в радість.

Йти за труною кумира екрану і театральних підмостків або бачити похоронну процесію, проводжали його в останню путь — передвіщає крах ваших планів в результаті великої біди.

Бачити популярних акторів уві сні ніби на екрані телевізора — обіцяє зміни на гірше у ваших справах.

Пишне одруження уві сні з героєм ваших мрій — говорить про те, що рано чи пізно вам доведеться пошкодувати про свій нинішній захопленні.

Зніматися у сні разом з актором в постільних сценах або розважатися з ним подібним чином наодинці — поганий знак. Ваш життєвий обранець так і не зрозуміє, чим викликане охолодження у ваших з ним стосунках.

Побачити акторів-непрофесіоналів на аматорській сцені — надасть вам шанс незабаром здійснити свої плани і отримати моральне задоволення, а також деякий прибуток.

Бачити у сні ніби фільм-мелодраму з лихо закрученим сюжетом і себе при цьому в ролі головної героїні — будьте напоготові, бо над вами нависло якесь зло. Получше розберіться зі своїми проблемами в реальному світі.

Сонник XXI століття
Побачити себе в сні актором — означає, що вам доведеться надто багато і наполегливо працювати, щоб забезпечити собі гідне існування. Але ваші труди не пропадуть дарма — зрештою, ви будете винагороджені по достоїнству.

Побачити в сні актора-аматора на сцені — обіцяє вам швидке здійснення ваших планів, що принесе вам щастя і радість.

Еротичний сонник Данилової
Актор, вмираючий на сцені по ходу вистави — є ознакою біди, яка завадить удачі в любовних справах.

Бродячі, жебраки актори — попереджають про неприємні перервах, охолодженні у відносинах.

Заручини у сні з актором — попереджає про те, що ваше сердечне захоплення призведе до гіркого каяття.

Якщо молода жінка бачить у сні акторів — сон передвіщає їй успіхи у чоловіків.

Якщо актори сняться чоловікові — це говорить про те, що його друзі можуть скласти йому конкуренцію в любовних справах.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі