Акула. До чого сниться Акула

Акула у сні — обіцяє Вам грізних ворогів.

Якщо Вам сниться, що акула переслідує або атакує Вас — такий сон означає прийдешні лиха і катаклізми, які вкинуто Вас у зневіру.

Сон, в якому акули грають в прозорій чистій воді — пророкує, що вашої щасливого безтурботного життя в жіночому суспільстві може прийти кінець, чиясь заздрість позбавить Вас спокою.

Бачити мертву акулу — означає, що Ви знову будете багаті, і справи Ваші поправляться.

Акула — грізні і страшні вороги; якщо акули переслідують і нападають на вас, то неминучі невдачі; якщо ви бачите акул, що плавають у чистій воді — ви поки безтурботно насолоджуєтеся життям, але чиясь заздрість і злість вже хоче позбавити вас спокою і щастя.

Сонник Фрейда
Якщо вам приснилася акула — це свідчить про те, що ваш партнер (партнерка) справжній хижак, якому подобається поневолювати і панувати над вами безроздільно. Він скрізь і в усьому диктує свою волю і навряд чи це приносить вам задоволення у сфері інтимних відносин. Спробуйте поговорити з ним і пояснити, що вас влаштовує в інтимному житті, а що ні. Боятися цієї розмови або, ще гірше, соромитися, не слід, оскільки мовчанням проблему не вирішити, а сама людина навряд чи здогадається про те, що вас мучить.

Акула, як і будь-яка риба — означає пеніс. Звідси і випливає традиційне тлумачення цього символу.

Побачена у воді акула, або плавання в морі з акулою — кажуть про сексуальне здоров’я і хорошій формі.

Поранена акула — застерігає про можливі порушення в сексуальній сфері.

Напад акули — говорить про боязнь майбутніх статевих контактів.

Відрізання або придбання шматка акулячого м’яса — говорять про експансивності, товариськості, що б’є темпераменті і здібностях до творчої діяльності.

Порятунок від акули — передвіщає швидкий розрив зі своїм партнером.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Побачивши уві сні цього хижака — готуйтеся до неприємностей. Цей сон попереджає про небезпеку і дає вам шанс її уникнути. Будьте уважні і обережні, не довіряйте малознайомим людям і уникайте будь-яких сумнівних підприємств. В таких обставинах краще чогось не зробити, ніж зробити щось не те.

Сонник для всієї родини
Акула — вас чекають проблеми, які ви зможете вирішити, тільки якщо впевнені у власних силах і друзях. Інакше — крах всіх планів.

Втім, якщо такий сон присниться вам в ніч з четверга на п’ятницю — можете бути спокійні, вас чекає успіх і прибуток.

Акула в море крові — щоб перемогти, ви повинні будете вдатися до крутих заходів. Але перемога не дасться вам легко — ви пошкодуєте про деякі моменти своєї боротьби.

Акула, що розриває здобич — вам належить вибір між коханням і кар’єрою.

Сонник від А до Я
Побачити в сні цих страшних морських хижаків — значить побоюватися ворогів наяву.

Переслідуючі і нападники на вас кровожерні і люті істоти — віщують невдачі, уникнути які буде вкрай важко.

Бачити цих чудовиськ, плаваючих навколо вас — означає, що все, чого ви досягли в житті, настільки викликає чиюсь заздрість, наскільки ви самі даєте до того привід необачним поводженням, необачними вчинками і необережними висловлюваннями.

Побачити бездиханне акулу, чию тушу обробляють на березі — є надія, що ви знову знайдете спокій і благополуччя.

Жіночий сонник
Акула — символ грізного, страшного ворога.

Якщо уві сні акули переслідують і нападають на вас — чекайте невдач і відчаю.

Якщо у вашому сні акули граються в прозорій воді — це означає, що, поки ви радієте і насолоджуєтеся життям, заздрісники прагнуть позбавити вас спокою і щастя.

Мертва акула уві сні — навпаки, передвісниця благополуччя і спокою.

Часто поява акули уві сні — свідчить про те, що ваш партнер (партнерка) справжній хижак, якому подобається поневолювати і панувати над вами безроздільно.

Сонник XXI століття
Побачені уві сні акули — можуть провіщати вам зустріч зі страшними і грізними ворогами.

Акули, котрі граються в прозорій і чистій воді — попереджають вас про те, що, поки ви прохолоджуєтеся і не вникати в суть стоять перед вами проблем, хтось із недоброзичливців «рої вам яму».

Дохла акула уві сні — є символом позбавлення вас від неприємностей наяву, благополуччя і спокою у справах.

Побачити себе з’їденим акулою — означає отримати вигідне звістку.

Бачити, як акулу витягли на палубу і ріжуть — до радості при зустрічі з дорогим для вас людиною.

Сонник закоханих
Акула — цей сон говорить про те, що ви перебуваєте під владою партнера, який вимагає беззаперечної покори і виконання всіх його бажань. Він воліє брати, ніж давати, і не звертає уваги на ваші почуття. Навіть якщо вам щось не подобається в стосунках, він не прагне доставити вам задоволення. Вам слід викликати партнера на відверту розмову і прямо пояснити йому, що вас не влаштовує в існуючих відносинах.

Еротичний сонник Данилової
Акули в сні — означають появу серйозних суперників, які відчувають по відношенню до вас ненависть.

Якщо акули переслідують і нападають на вас — попереду серйозні невдачі, які повалять вас у відчай. Можливо, ваш обранець (ця) віддасть перевагу вашу суперницю (ка).

Якщо вам приснилася мертва акула — це означає, що ви знову знайдете благополуччя в любові.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі