Акваріум. До чого сниться Акваріум

Якщо у сні Ви бачите, що кіт намагається виловити рибку з акваріума, проте Ви не проганяєте його — не виключено, що Ваше легковажне поводження може стати причиною багатьох проблем для Вас і Ваших близьких.

Якщо Вам приснилося, що Ви змінюєте воду в акваріумі — в реальному житті Ви стоїте на порозі змін.

Сонник Фрейда
Як будь-яка замкнута ємність акваріум — є суто жіночим символом, а його зв’язок з водою говорить про велику задоволенні від статевих відносин.

Акваріум уві сні — говорить про швидку вагітності.

Акваріум з великою кількістю риб і красиво влаштований — символізує для сновідящего його сім’ю.

Порожній акваріум — означає безпліддя.

Запускання в акваріум мальків — говорить про бажання мати дітей, а запускання в акваріум дорослих риб говорить про бажання завести або змінити партнера.

Розбитий акваріум — говорить про можливе розладі зі своїм партнером. Будьте обережні!

Акваріум — можуть побачити уві сні і люди, що страждали в дитинстві енурезом.

Жіночий сонник
Якщо уві сні ви бачите великий акваріум з прекрасними рибками — вам загрожує заміжжя. Вам належить шлюб із заможним чоловіком. Однак не можна сказати, що це заміжжя буде щасливим — в цьому шлюбі не буде місця взаєморозумінню і довірі.

Новий сімейний сонник
Великий акваріум з красивими рибками, приснився молодій жінці — передвіщає швидке заміжжя. Причому чоловік буде людиною дуже заможною. Але радіти зарано: навряд чи цей шлюб можна буде назвати щасливим — в сім’ї не буде взаєморозуміння.

Кот намагається виловити рибку з акваріума, а ви й не думаєте його зупиняти — ваше легковажність може стати причиною багатьох проблем як для вас, так і для ваших близьких.

Поміняли воду в акваріумі — чекайте змін.

Сонник XXI століття
Приснився вам акваріум з чистою і прозорою водою, в якій плавають рибки або рептилії — обіцяє вам щастя, успіх у справах і просування по службі, особливо якщо акваріум великих розмірів.

Відсутність в акваріумі живих істот — попереджає вас про можливе обмані або сварці з потрібним вам людиною.

Розбитий вами або кимось уві сні повний акваріум — символізує ваші успіхи в бізнесі, несподіване отримання грошей, прибутку, спадщини.

Сон, в якому ви самі плаваєте в акваріумі — є застереженням, вас можуть очікувати втрати, збитки і пропажі.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі