Альбом. До чого сниться Альбом

Якщо Вам сниться альбом — це хороший сон, він обіцяє Вам успіх і придбання справжніх друзів.

Якщо ж молодій жінці сниться, що вона розглядає фотографії в альбомі — такий сон обіцяє появу нового друга, з яким вона буде щаслива.

Альбом — успіх і набуття істинних друзів; для молодої жінки альбом — передвіщає появу нового коханого, з яким вона буде щаслива.

Сонник Фрейда
Будь альбом для малювання, для фотографій, з ілюстраціями, для записів — є символом жінки.

Перегортання альбому — символізує вашу увлекаемость представниками протилежної статі і швидке охолодження до своїх партнерів.

Розглядання альбому — говорить про ретельному виборі своїх сексуальних партнерів.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Розглядати у сні альбом з фотографіями — говорить про те, що якісь події нагадають вам про ваших родичів або знайомих, з якими ви в розлуці.

Чорно-білі фотографії в альбомі — пам’ять про ваш далекому минулому або ж про події, пов’язані з літніми людьми.

Якщо ж чорно-біла фотографія відрізняється різкістю і контрастністю — можливо, йдеться про хворобу або смерть когось із знайомих.

Жіночий сонник
Якщо уві сні ви з захопленням розглядаєте в альбомі фотографії — ваші мрії про новий шанувальника збудуться. Цілком можливо, що ваша зустріч призведе до законного шлюбу, до того ж він буде щасливим.

Сонник від А до Я
Побачений у сні альбом — може означати як успіх, так і нову дружбу, таку, про яку ви підспудно довгий час мріяли.

Розглядати в альбомі фотографії — передвістя того, що незабаром у вашому житті з’явиться чоловік, з яким буде просто, надійно і без особливих проблем підтримувати любовний зв’язок.

Якщо ж в альбомі виявилася фотографія вашого реального коханця — знайте, що ваші підозри на його рахунок небезпідставні, бо він справді не такий, за кого намагається себе видати, а готовий ухлестнуть за першої спідницею.

Сонник XXI століття
Бачити у сні альбом — означає, що вас чекає успіх і знайомство зі справжніми друзями.

Писати в альбомі — означає, що наяву ви отримаєте розуміння та підтримку нових людей.

Втратити його уві сні — означає марні надії, марно витрачений час.

Для дівчини сон, у якому вона розглядає фотографії — обіцяє появу нового коханця

Сонник закоханих
Якщо уві сні ви побачили альбом — життя подарує вам зустріч із справжніми друзями і, цілком ймовірно, з коханою людиною. Все те, чого ви так довго домагалися, нарешті стане реальністю.

Сон, в якому фотографії в альбомі викликають позитивні емоції — обіцяє вам прекрасні відносини, які будуть розвиватися далі. Цілком можливо, що вони закінчаться у Палаці одруження. Однак якщо в сні ви гнівайтесь або засмучені, дивлячись на знімки, то ваші стосунки будуть складатися не так вже вдало. Постарайтеся зрозуміти свого партнера, якщо ви, звичайно, мрієте пов’язати з ним своє життя. Цілком імовірно, що на вашому шляху зустрінуться заздрісники, які будуть будувати підступи, щоб вас розлучити. Не піддавайтеся їм, інакше можете втратити свою любов. А адже вона може подарувати вам справжнє щастя.

Якщо уві сні ви бачите чужі весільні фотографії — незабаром закохаєтесь в одруженого чоловіка.

Еротичний сонник Данилової
Приснився альбом, який ви розглядаєте або просто берете в руки — обіцяє вам життєвий успіх і набуття справжньої любові.

Якщо вам сниться, що ви розглядаєте фотографії в альбомі — це означає, що незабаром у вас з’явиться таємний коханець (ця), з яким ви не захочете розлучитися.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі