Ананас. До чого сниться Ананас

Бачити у сні ананаси — означає надзвичайно сприятливий для вас розклад справ. Успіх послідує в самому недалекому майбутньому, якщо у вашому сновидінні ви збираєте ананаси чи їсте їх.

Якщо ж вам сниться, що ви накололи палець, поки готували ананаси до столу — в житті вас приведуть у крайню досаду ті справи, які, врешті-решт, принесуть вам радість і успіх.

Ананас — успіх і удача, надзвичайно сприятливий для вас розклад справ; але ананаси різати — до сварки.

Сонник Фрейда
Ананас — вважається символом задоволення і розкоші. Так, якщо вам приснилося, як ви їли ананас, значить, ви звикли отримувати задоволення від сексу, але от доставити його іншому — для вас проблема. І саме вона лежить в основі короткочасність еротичних зв’язків. Навчіться приносити задоволення іншому, тоді проблема зникне.

Якщо уві сні ви зривали ананас — це свідчить про те, що в реальному житті ви не звикли відтягувати можливість отримання задоволення, щоб таким чином продовжити його. Ви віддаєте перевагу діяти швидко і відразу, йдучи частенько на поводу у інстинктів.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Ананас уві сні — хороша прикмета. Цей сон говорить, що справи ваші йдуть добре і незабаром у вас намічається корисне придбання, яке порадує вас.

Дуже добре, якщо в сні ви купуєте ананаси — це означає, що успіх не за горами.

Сон, в якому ви поранити, розрізаючи ананас, або випадково прикусіть мова — застерігає вас від непотрібних переживань. Такий сон передвіщає, що розлад, який ви можете випробувати найближчим часом, виявиться порожнім, і в кінцевому підсумку ваші справи отримають успішне продовження.

Але якщо на смак ананас виявиться кислим або гірким — остерігайтеся великого розчарування.

Сонник для всієї родини
Ананас — приємна несподіванка, диво.

Є ананаси — належить давно очікуване задоволення, радість.

По понеділках, середах і п’ятницях є ананаси — до гостей.

Розрізати ананас або дивитися на те, як хтось їсть при вас ананас — до знайомства, яке вас згодом розчарує.

Сонник від А до Я
Приснилися ананаси — знаменують початок світлої смуги у вашому житті, сприяння буквально у всіх сферах діяльності.

Якщо уві сні ви купуєте ці екзотичні плоди або їсте їх — чекайте швидкого прибутку від вкладених коштів або великого матеріального заохочення.

Ви поранили палець, вкололи або порізали, відкриваючи банку з консервованими ананасами — нічого страшного, якщо наяву у вас викличуть досаду дрібні неприємності в справах, яким судилося так чи інакше принести вам успіх.

Жіночий сонник
Якщо Вам приснився ананас — це надзвичайно сприятливий сон.

Збирати або є ананаси — знак того, що найближчим часом Вас чекає успіх.

Вколоти у сні палець шипом ананаса, готуючи його до столу — означає, що спочатку Ви відчуєте досаду з приводу справ, які врешті-решт приведуть Вас до успіху і задоволення.

Сонник закоханих
Є ананас уві сні — до задоволення від сексуальних відносин. Зазвичай цей сон говорить про те, що ви прагнете отримати задоволення від інтимного життя, однак при цьому приділяєте мало уваги партнера (партнерки). Вам складно зробити приємність іншій людині, тому ваші сексуальні відносини часті, але короткочасні. Перегляньте своє ставлення до партнера: любляча людина не тільки отримує задоволення від сексу, але і доставляє його коханому.

Сон, в якому ви зриваєте ананас — говорить про те, що ви не схильні до тривалих прелюдиям і віддаєте перевагу відразу перейти до сексу. Ви не намагаєтеся відтягнути задоволення, тому дієте швидко, не отримуючи задоволення від інтимних стосунків.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі