Анекдот. До чого сниться Анекдот

Бачити у сні, що Ви розповідаєте анекдот — означає, що Ви віддаєте перевагу веселу безпутне компанію інтелектуальної та що справи Ваші будуть настільки ж нестійкі, як і Ви самі.

Для молодої жінки слухати анекдоти — означає, що вона потрапить у вельми веселе товариство людей, що шукають розваг.

Анекдоти розповідати — до приємних подій; слухати — ви зіткнетеся з брехнею.

Сучасний cовмещенний сонник
Розповідати уві сні анекдот — означає бути в компанії людей несерйозних, нестійких. Вони гірше, ніж ви про них думаєте. Іноді анекдот означає несподіванка.

Слухати анекдоти — на радість, веселощів, або до якоїсь грі.

Жіночий сонник
Якщо вам сниться, що ви отримуєте задоволення від почутих анекдотів — ви випробуєте схожі почуття. Тільки будьте обережні з тими людьми, які будуть вас оточувати. Цілком імовірно, що вони далеко не законослухняні любителі розваг.

Сон, в якому ви розповідаєте кому-небудь анекдот — свідчить про вашу внутрішньої нестійкості і легковажність у справах.

Сонник від А до Я
Розповідати уві сні анекдот, що викликає регіт присутніх — це може бути витлумачено таким чином, що ви віддаєте перевагу компанії людей освічених та інтелектуальних перед недалекими і позбавленими почуття гумору людьми і що нестійкість вашого становища являє собою результат занадто легкого, часом іронічного ставлення до життя.

Чути від когось анекдот і захоплюватися його свіжістю і гостротою — зіткнетеся з суспільством людей чарівних, але поверхневих, що шукають в основному лише розваг.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі