Ангел. До чого сниться Ангел

Бачити у сні ангелів — передвіщає враження, які збентежать і стурбують вашу душу. Цей сон обіцяє зміну долі. Якщо сон надзвичайно приємний, то ви отримаєте звістку про благополуччя друзів або спадок від невідомих родичів.

Для добрих людей сон про ангелів — розрада, злих він спонукає до каяття.

Сонник Ванги
Побачити в сні ангела — хороший знак. Вас чекають спокійні і дуже щасливі часи.

Побачити в сні ангела над головою когось з близьких вам людей — передвістя того, що скоро душа цією людини відійде в інший світ.

Якщо уві сні ви бачите ангела за спиною невідомого вам людини — в не настільки віддаленому часу ви отримаєте несподівана звістка про смерть високопоставленого, благородного, відомого особисто вам людини.

Якщо вам приснилося, що ви ангел — такий сон означає, що вам слід задуматися про те, як ви витрачаєте доходи, які приносить ваша діяльність. Вам потрібно подумати про ближніх своїх і поділитися з ними своїм прибутком, бо ви можете позбутися свого багатства в одну мить.

Якщо уві сні ангел кличе вас на небеса — такий сон попереджає вас про серйозну хворобу, яка загрожує вашому тілу. Зверніться до врачевателям, вони допоможуть вам.

Сонник для всієї родини
Ангел — знак спокою і миру. У вашому житті все, як кажуть, утворюється, проблеми вирішаться при мінімальному вашому втручанні.

Якщо вам наснився сон, в якому ви бачите себе ангелом — ваші родичі або друзі потребують вашої допомоги, і допомогти їм цілком у ваших силах.

Чорний ангел — означає, що незабаром вам доведеться мучитися сумнівами у правильності своїх дій. Не варто шкодувати ні про що, прислухайтеся до своєї інтуїції.

Якщо ангел у сні кличе вас за собою — сон передвіщає вам або вашим рідним серйозну хворобу.

Якщо ангел у вашому сні сумний і навіть ллє сльози — обдумайте свої вчинки. Можливо, заради кар’єри ви поступилися нормами моралі і совісті.

Усміхнений ангел — передвіщає вам поява істинної любові, і головне — не упустити її, розпізнати вчасно.

Сонник Нострадамуса
Побачити в сні ангела — знак спокою і миру. Настануть часи, коли всі люди будуть жити щасливо.

Якщо вам приснилося, що ви ангел — такий сон означає, що один із близьких вам людей дуже сильно потребує вашої допомоги і ви в силах допомогти йому.

Якщо уві сні ангел кличе вас на небеса — сон попереджає про серйозну хворобу, яка загрожує вам або одному з ваших родичів.

Побачити в сні місто, в якому живуть ангели — такий сон свідчить про те, що в майбутньому ваше життя якимось чином стикнеться з державою з красивою назвою тайвань (‘тайвань’ в перекладі означає ‘місто ангелів’).

Сонник від А до Я
Якщо вам приснилися ангели — це віщує враження, що можуть викликати душевну смуту і занепокоєння. Подібний сон до змін у способі життя. Якщо сновидіння викликає позитивні емоції — ви будете заспокоєні звісткою про те, що у ваших друзів все благополучно, або зраділи, несподівано отримавши спадщину від родичів, про існування яких досі навіть не підозрювали.

Якщо емоції, пережиті вами уві сні, вселили в вас занепокоєння — це попередження про можливі плітках на вашу адресу як у діловому, так і в любовній сфері. У кінцевому рахунку, якщо совість ваша чиста, то сон про ангелів вселить у вашу душу спокій і умиротворення. Якщо за вами водиться якийсь грішок — вас обуян сумніви в правильності обраного за життя шляху.

Жіночий сонник
Сон, в якому присутні ангели — у всіх випадках обіцяє зміну долі.

Побачити в сні ангела — хороший знак, він говорить про те, що вас чекають спокійні і дуже щасливі часи.

Побачити в сні ангела над головою когось з близьких вам людей — передвістя того, що скоро душа цієї людини відійде в інший світ.

Якщо уві сні ангел кличе вас на небеса — такий сон попереджає вас про серйозну хворобу.

Якщо вам приснилося, що ви ангел — це означає, що настала пора подумати про своїх ближніх і поділитися з ними своїм прибутком, бо ви можете позбутися свого багатства в одну мить.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі