Антилопа. До чого сниться Антилопа

Побачена у сні антилопа — ознака нездійсненних надій і бажань.

Якщо уві сні ви граєте з антилопою — це говорить про те, що щастя може виявитися неміцним і удача в будь-який момент готова змінити вам. Бути може, вам пора припинити будувати повітряні замки і зайнятися чимось більш земним і реальним?

Мертва або спіймана антилопа — говорить про швидку катастрофу надій і планів.

Сонник Міллера
Бачити антилоп уві сні — означає, що свої великі плани Ви зможете реалізувати, тільки витративши масу енергії.

Для молодої жінки бачити антилопу, яка оступилася і впала з висоти — означає, що любов, до якої вона прагне, виявиться нещасливою.

Східний жіночий сонник
Антилопа — символ того, що твої амбіції занадто великі для того, щоб ти змогла їх реалізувати.

Побачили, як антилопа спіткнулася і впала з висоти — твоя любов не принесе тобі бажаного щастя.

Сонник від А до Я
Приснився антилопа — говорить про те, що можливості своєю неабиякою натури ви зможете реалізувати, лише доклавши максимум завзяття та наполегливості в досягненні мети.

Стадо антилоп, побачене з літака або вертольота і убегающее від нього — ваші мрії можуть завести вас зовсім не в ту сторону, будьте тверезіше і приземленнее.

Антилопа, за якою ви нібито полюєте, беручи участь в африканському сафарі, вбита влучним пострілом і впала на землю — знак того, що любов, до якої ви прагнете і за яку боретеся, не заслуговує того.

Жіночий сонник
Антилопа уві сні — вказує на те, що Ваші амбіції будуть великими, але реалізувати їх можна, тільки витративши чимало зусиль.

Якщо молода жінка побачить у сні, що антилопа спіткнулася і впала з висоти — любов, до якої вона прагне, не принесе їй щастя.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі