Апельсин. До чого сниться Апельсин

Побачити здорові апельсинові дерева, що приносять стиглі плоди — означає здоров’я і сприятливе оточення.

Є апельсини — передвісник поганого: це означає, що хвороба одного або родичів буде джерелом печалі для вас. Незадоволеність опанує атмосферою ділових кіл.

Якщо ці апельсини свіжі і ароматні — ймовірно, що доля пом’якшиться до вас.

Молода жінка, що побачила уві сні, що вона їсть апельсин — цілком можливо, втратить коханця.

Якщо вона бачить прекрасний апельсин, зростаючий на самій верхівці дерева — вона буде обережна у виборі чоловіка.

Якщо ви посковзнулися на апельсинової кірки — це віщує смерть родича.

Купувати апельсини на наполегливе прохання дружини і бачити, як вона їх їсть — означає, що неприємні ускладнення у справах самі собою вирішаться, і ви отримаєте прибуток.

Сонник Фрейда
Апельсин — символічно означає спокусу, насолоду.

Якщо вам наснився апельсин — значить, вам властиво проявляти сексуальні фантазії стосовно незнайомій людині. Ви часто уявляєте, який він у цьому плані, і змогли б ви чи ні зайнятися з ним сексом прямо зараз, виявив він подібне бажання. У цьому, втім, немає нічого ганебного або забороненого, так як ви всього лише аналізуєте свої бажання.

Є апельсин уві сні — це означає, що дуже скоро хтось дарує вам сильне насолоду. Причому ви абсолютно не будете очікувати, що даний людина здатна на такі емоції.

Очищати апельсин від шкірки — це означає, що в реальному житті ви абсолютно не приймаєте спонтанний секс, так як знаходите його неромантичних і грубим. Але іноді і спонтанний секс може бути дуже романтичним. У всякому разі, варто спробувати.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Золотисті, міцні плоди апельсина — є символом дружби і гарного настрою.

Апельсинові дерева, що приносять стиглі плоди — це добру ознаку, що обіцяє вам сприятливе оточення і міцне здоров’я.

Квітуче апельсинове дерево — обіцяє життя, повне любові і взаємного щастя.

Купівля апельсинів — теж хороша прикмета, особливо якщо ви купили їх за чиєсь прохання або наполяганням. Сон підказує, що ви можете сміливо розраховувати на підтримку друзів, і ваша щедрість по відношенню до них окупиться сторицею.

Якщо ж у сні ви бачите апельсин, зростаючий на верхівці дерева — це говорить про труднощі у відносинах з ким-небудь з друзів або знайомих. Можливо, причиною цього є ваша власна зарозумілість або ж ви пред’являєте до людей занадто високі вимоги.

Є у сні апельсини, особливо поодинці — означає сварку або розставання.

Поганим знаком є ​​також посковзнутися на апельсинової шкірці — такий сон часто підказує, що ви перебуваєте на межі конфлікту з хорошим другом.

Сонник для всієї родини
Апельсини — означають: в найближчому майбутньому ваші близькі та друзі порадують вас своєю увагою і турботою, і ні хвороба, ні горе не зможуть затьмарити ваше існування. Головне — не їсти уві сні апельсинів. Інакше чекайте якогось нещастя, яке, швидше за все, трапиться з дуже близьким вам людиною або хорошим знайомим.

Для молодої незаміжньої жінки побачити себе у сні з апетитом поглинає ароматний і стиглий апельсин — означає, що найближчим часом вона «втратить» всіх своїх женихів.

Велика кількість тлумачень снів, в яких присутні апельсини — можна пояснити тим, що цей образ з глибокої давнини наділявся глибоким їм глуздом. Віра в це є пережитком найдавнішого культу щедрих деревних духів.

Квіти апельсина — здавна вважаються символом численного потомства. Так що не дивуйтеся, якщо після того, як протягом кількох ночей поспіль ви бачили один і той же сон (наприклад, що ви йдете по саду, підходьте до апельсинового дерева, яке тут же починає цвісти, а на місці квіток через кілька миттєвостей з’являються чудові плоди), незабаром вам належить повідомити вашому чоловікові, що він стане татом.

Сонник закоханих
Якщо вам приснилося, що ви їсте апельсин — значить вам не уникнути розлуки і навіть розриву відносин з людиною, якій ви віддали своє серце.

Сон, в якому ви бачите красивий апельсин, зростаючий на самій верхівці дерева — означає, що ви не з тих жінок, які поспішають скоріше вискочити заміж. Щоб вибрати собі підходящого чоловіка, ви витратите досить багато часу, проте не помилитеся.

Побачений у сні апельсин, що знаходиться на дереві — обіцяє вам любовні тривоги.

Якщо ви зриваєте апельсини — вас чекає щастя, досить тільки простягнути руку.

Якщо вам приснилося, що ви бачите дуже стиглі або перезрілі апельсини — всі ваші мрії, навіть, здавалося б, нереальні, несподівано здійсняться.

Сон, в якому ви купуєте апельсини — пророкує вам взаємну любов.

Якщо уві сні ви продаєте апельсини — чекайте нового знайомства.

А от якщо ви чистите — вам не уникнути любовних утіх. Так що насолоджуйтесь!

Апельсин — символізує спокусу. Можливо, ви схильні до еротичних фантазій по відношенню до незнайомої людини. Зустрічаючи особа протилежної статі, ви часто починаєте уявляти, яким би він був сексуальним партнером, в його ви смаку, отримали б ви задоволення від занять любов’ю з ним. Іноді ви соромитеся подібних думок, однак нічого поганого в цьому немає — ви просто намагаєтеся проаналізувати свої бажання.

Якщо вам сниться, що ви їсте апельсин — це означає, що незабаром якийсь чоловік подарує вам новизну відчуттів в сексуальних відносинах.

Сон, в якому ви очищаєте апельсин від шкірки — сниться людям, які негативно ставляться до спонтанного сексу. Ви вважаєте його грубим і негідним, проте з будь-якого правила є винятки: можливо, при деяких обставинах ви зможете отримати задоволення від таких відносин.

Еротичний сонник Данилової
Апельсинові дерева, посипані стиглими плодами — знак здорових відносин, провідних до міцного шлюбу.

Однак є уві сні апельсини — погана ознака. В інтимному житті буде панувати атмосфера незадоволеності.

Якщо ж вам наснився один великий апельсин, зростаючий високо на дереві — значить, наяву ви проявите зайву обережність у виборі коханого.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі