Аптечка. До чого сниться Аптечка

Якщо у сні Ви шукаєте в аптечці які-небудь ліки — наяву Вам доведеться надавати допомогу малознайомим людям.

Якщо Вам приснилося, що в машині в потрібний момент не виявилося аптечки — Ви переживаєте з приводу реалізації Вашого нового проекту.

Формувати аптечку, намагаючись нічого не пропустити — означає, що Ваше самопочуття викликає у Вас тривогу.

Сонник для всієї родини
Аптечка — вас зупиняє дорожній патруль і просить показати вашу автомобільну аптечку.

Якщо вона у вас є — ви готові до всіх життєвих випадковостям, якщо у вас її немає, то вам треба уважніше поставитися до всього, тому що вас можуть очікувати зовсім несподівані речі.

Якщо ви купуєте аптечку, а всі ліки в ній вже прострочені — це означає, що ви марно витрачаєте свої сили і вам пора переключитися на щось інше. Змінити щось ви не в змозі.

Якщо вам доводиться користуватися аптечкою за її прямим призначенням — це попередження про неправильне кроці, який ви можете зробити.

Ви взяли з собою аптечку і коли вона вам знадобилася, ви виявляєте, що вона порожня — це говорить про те, що ті, на кого ви розраховуєте, можуть вас підвести і вам не вдасться здійснити справу, яку ви разом задумали.

Жіночий сонник
Дорожній патруль зупиняє вашу машину і просить показати автомобільну аптечку — цей сон говорить про те, що ви ретельно готуєтеся до всього, що може чекати вас.

Ви купуєте аптечку, але всі ліки в ній мають термін придатності — даний сон говорить про те, що вам пора перестати витрачати сили даремно, ви вже не зможете нічого змінити.

Ви їдете по дорозі і виявляєте пораненого людини, вам доводиться скористатися аптечкою — це означає, що хтось намагається попередити вас про небезпеку, застерегти від неправильного кроку.

Ваша дитина відкриває аптечку і розбирає її вміст — вам варто приділяти більше часу домашнім; можливо, вам належить оновлення гардероба або інтер’єру квартири.

Ви берете аптечку в туристичний похід, але в потрібний момент вона виявляється порожньою — це означає, що ті, на кого ви розраховуєте, підведуть вас; можливо, вам не вдасться здійснити справу, яку ви намітили.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі