Арешт. До чого сниться Арешт

Бачити у сні чийсь арешт або арештанта — означає, що вам не вистачає сил для вирішення тих чи інших проблем. Бути може, вам просто не вистачає рішучості для того, щоб подолати якісь неприємні обставини.

При цьому арештант-чоловік — символізує труднощі, пов’язані з просуванням справ, тоді як жінка-арештантка уві сні означає скутість в прояві почуттів.

Якщо ж у сні ви бачите, що заарештований намагається вирватися і чинити опір — це ознака того, що все у ваших руках і треба сміливіше братися за справу.

Найбільш сприятливо, якщо арештант у вашому сні отримає свободу — це передвістя того, що ви зможете впоратися з будь-якою ситуацією.

Бачити під арештом себе — означає вашу скутість і великі труднощі в справах, але якщо в сні ви намагаєтеся вирватися на свободу, значить, у вас є хороші шанси на те, щоб ці труднощі подолати.

Благополучний відхід з-під арешту — вказує на швидке розв’язання деяких наболілих проблем.

Сонник Міллера
Бачити у сні, що на ваших очах заарештовані незнайомі вам люди — означає, що задумані вами зміни ви не зважитеся здійснити через таємних побоювань перед невдачею.

Якщо заарештовані чинять опір — такий сон обіцяє вам успішне завершення нових починань.

Сучасний cовмещенний сонник
Побачити в сні арешт — захворіти без небезпеки для життя; арешт чоловіка — несподіванка, ділову пропозицію; арешт жінки — неприємність, осуд.

Якщо ви бачите, що на ваших очах заарештували незнайомих людей — ви не зважитеся здійснити задумані зміни через страх перед невдачею.

Опір заарештованих у сні — знаменує успіх ваших нововведень.

Сонник від А до Я
Бути уві сні свідком того, як когось заарештовують — означає, що приховане побоювання невдачі не дозволить здійснити задумані вами зміни.

Якщо відбувається відбувається в стінах якийсь квартири — будьте готові до будь-яких несподіванок.

Якщо ті, кого заарештовують, чинять опір — значить, задумане вами успішно здійсниться.

Якщо заарештовують вас за підозрою в злочині, до якого ви не маєте ні найменшого відношення — стало бути, ви залишите свого конкурента з носом.

Якщо ж відчуваєте за собою якусь провину — для вас настане у житті чорна смуга всіх і всіляких невдач.

Якщо вас заарештували і перепровадили в місце ув’язнення — значить, ваші супротивники обставлять вас в справах.

Якщо ви самі когось заарештовують і саджають у в’язницю — мало-помалу вам вдасться налагодити похитнулося була справа і знайти спільну мову з конкурентами, ставши їхнім надійним партнером.

Жіночий сонник
Якщо на ваших очах у сні були заарештовані незнайомі вам люди — це може означати, що ви, побоюючись невдачі, які не зважитеся здійснити задумані вами зміни.

Заарештовані, які чинять опір — сняться до успішного завершення нових починань.

Бачити у сні, що на Ваших очах заарештовують респектабельних незнайомців — означає, що Ви прагнете до змін, але Вас буде стримувати страх невдачі.

Еротичний сонник Данилової
Сон, в якому ви піддаєтеся арешту — пророкує катастрофу в любові з вашої вини.

Якщо молода жінка бачить свого коханого заарештованим — значить, наяву у неї з’явиться привід засумніватися в його вірності.

Якщо ж він чинить опір при арешті — значить, суперниця залишиться ні з чим. Точно так само слід трактувати сон чоловіки, в якому заарештовують його пасію.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі