Аритмія. До чого сниться Аритмія

Якщо уві сні доктор ставить Вас діагноз аритмія — наяву Ваші тривоги щодо Вашого здоров’я марні.

Якщо Вам приснилося, що Ви самі відчуваєте, що у Вас аритмія — в реальному житті Вашим оточуючим доведеться змиритися з тим, що у Вас геть відсутня реальне відчуття часу. Ви ніколи не навчитеся приходити вчасно.

Жіночий сонник
Ви піднімаєтеся по сходах і чуєте, як калатає в грудях серце — це означає, що ви отримаєте тривожне повідомлення від близьких друзів або родичів; можливо, ви отримаєте звістка про смерть.

Ви їдете в громадському транспорті і випадково підслуховує розмову: один з пасажирів скаржиться на аритмію — це означає, що ви не можете вирішити власні проблеми, так як приймаєте живу участь у долі багатьох інших, навіть чужих, людей.

Ви завжди займалися спортом, а при проходженні медогляду вам забороняють інтенсивні тренування, тому що у вас аритмія — це означає, що вас захлеснула хандра і ви не прагнете до спілкування з іншими, вам цілком вистачає вузького кола і радує самотність.

Вам роблять кардіограму і не знаходять ознак аритмії, ви дуже раді — це говорить про те, що задумане вами здійсниться без зволікань і зайвих витрат.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі