Артерія. До чого сниться Артерія?

Ви дивитесь у дзеркало і у себе на шиї бачите пульсуючу артерію — цей сон символізує проблеми, які не залишають вас, хоча їх рішення залежить не від вас.

Ви бачите фонтан крові, який пульсує з розрізаної артерії — це означає, що ви отримаєте звістку від родичів; цілком можливо, що повідомлення буде мати сумний характер.

Ви бачите посинілу руку, бо артерія перетиснена джгутом, але не можете зняти джгут — це означає, що вам вдасться незабаром знайти вихід зі скрутного становища, ви дізнаєтеся того, хто намагається зіпсувати вам життя.

Ви приходите на прийом до лікаря і скаржитеся на головний біль, лікар призначає вам таблетки для зниження тонусу судин і рекомендує регулярне вимірювання артеріального тиску — це означає, що вам належить активний відпочинок, поїздка в іншу місцевість, на південь.

На вулиці ви зустрічаєте людину, у якої на руках крізь шкіру просвічують артерії та вени — це означає, що у вашому оточенні з’явиться людина, з якою ви будете мати близькі і довірчі відносини.

Сучасний cовмещенний сонник
Якщо Вам приснилося, що Ви бачите хлище з артерії кров — в реальному житті Вас очікують великі проблеми. Швидше за все, вони торкнуться Вас особисто або Ваших родичів.

Якщо у сні Ви намагаєтеся перетиснути поранену артерію, щоб зупинити кров — від Ваших своєчасних і коректних дій залежатиме Ваше благополуччя.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі