Аспірин. До чого сниться Аспірин?

Якщо у сні Ви приймаєте аспірин — наяву Вам потрібна допомога, для того, щоб досягти наміченої мети.

Якщо ж Ви приймаєте аспірин при захворюванні, яке не лікується цим лікарським препаратом — в реальному житті Ви ризикує помилитися в людях і довіритися не тим, кому слід.

Якщо Вам приснилося, що Ви не можете знайти в аптечці аспірин — Ви стривожені тим, що не зможете виправдати покладену на Вас довіру.

Жіночий сонник
Ви приходите в аптеку, щоб купити аспірин, але вам дають його замінник — це означає, що вам не варто чекати допомоги зі сторони, тому що ніхто, крім вас, не знає, як потрібно правильно вчинити в ситуації, що склалася.

Ви кидаєте таблетку розчинної аспірину в склянку з водою і помічаєте, що вода рожевіє — даний сон можна трактувати як попередження: хтось має на вас зуб; можливо, ви станете об’єктом нападу.

Кілька колег поспіль підходять до вас з проханням позичити їм таблетку аспірину — це означає, що ви отримаєте підвищення по службі, відповідальний пост, який підійме вас в очах оточуючих; цілком імовірно, що ви зблизитеся з колегами, якщо досі цього не сталося.

Вам приносять додому цілу коробку з пачками аспірину — це означає, що ви роздумуєте зайнятися вирішенням особистих проблем, розумієте, що вашому благополуччю загрожує небезпека.

Ви випиваєте таблетку аспірину, і вас починає нудити — такий сон є передвістям конфлікту, який вам належить пережити, він говорить про те, що вам вдасться відстояти свою точку зору.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі