Аварія. До чого сниться Аварія

Аварія, побачена у сні — застерігає вас від необдуманих дій. Згадайте, чи добре ви продумали свої справи, не допустили чи днями будь-якої помилки? Цей сон нагадує вам золоте правило: «Сім разів відміряй …».

Якщо уві сні вам вдалося вдало уникнути аварії — це хороший знак, що говорить, що, незважаючи на допущені промахи, вам вистачить сил впоратися з ситуацією. Після такого сну вам не заважає бути обережніше, більше довіряючи своїй інтуїції.

Сонник Фрейда
Якщо вам приснилася аварія — значить, незабаром вас чекає бурхлива нищівна пристрасть до незвичайного, неординарній людині. Ви переживете незабутні хвилини щастя і блаженства і будете завжди зберігати в пам’яті цей період часу.

Участь в аварії на транспорті або присутність при поломці обладнання, будь-якої машини або агрегату — говорить про порушення в діяльності статевих органів або страху за їхнє функціонування, які можуть бути викликані фізичним або емоційним перевантаженням.

Кілька поломок або аварій в одному сні — кажуть про страх смерті.

Потрапити в аварію або під транспортний засіб — означає прагнення до статевого акту.

Присутність при аварії або поломки у родичів або близьких людей — говорить про назріваючу конфлікті з ними, який ви поки стримуєте.

Сонник від А до Я
Приснився аварія — обіцяє наяву зустріч і довге пояснення з недалеким, але амбітною людиною, це якщо спостерігати відбуваються уві сні події як би з боку.

Інша справа бути учасником аварії — в такому випадку все говорить про те, що вам може загрожувати якась небезпека з боку протиборчих сил.

Якщо вас при цьому переїхало будь наземний транспортний засіб — ви напевно уникнете будь-яких ускладнень і неприємностей.

Якщо самі скоїли наїзд в результаті аварії — наяву не чекайте задоволення від відпочинку, який вирішили собі дозволити.

Якщо ви були на волосок від жахливої ​​аварії, але щасливо її уникли — все буде добре, вам вдасться чесно уникнути зіткнення з противником ваших задумів.

Аварія, що трапилася на борту авіалайнера — обіцяє вам безліч нових планів, які можуть внести у ваше життя деяку плутанину і занепокоєння.

Аварія на морському судні — блага вість, до успіху в труд-ном справі.

Якщо ж ви гине під час аварії корабля — дуже близька вам людина звернеться за допомогою, що буде вам коштувати чималої ризику.

Якщо біда спіткала в море не вас — стало бути, самі будете мати потребу в захисті та допомозі одного.

Східний жіночий сонник
Ти потрапила в аварію — будь готова до того, що твої плани порушить яке-небудь незапланована подія.

Якщо побачиш аварію з боку — ця неприємність трапиться у твоїх знайомих, а й тебе подію побічно зачепить.

Якщо ти побачила, як потрапила в аварію в одній машині (літаку) з померлими (родичами) — постався до цього сну з усією серйозністю і відклади майбутні поїздки.

Сонник XXI століття
Сон, в якому ви потрапили в аварію або просто бачите її — може бути попередженням про те, що ви можете опинитися в складній ситуації, стати жертвою обману або шахрайства, вам слід проявити обережність при вирішенні комерційних і фінансових питань.

Потрапити у сні в аварію — може також означати майбутні зіткнення і конфлікти з вашими ворогами або недоброзичливцями.

Отримати травми під час аварії — значить випробувати на собі зраду, приниження, удар по самолюбству.

Спостерігати уві сні аварію з боку — означає, що вас може очікувати ділова зустріч з недолугим, дурним людиною.

Англійська сонник
Якщо Вам сниться, що Ви потрапили в аварію і покалічилися — значить, Вам належить пережити якесь особисте горе, але Ви з ним після часу зумієте впоратися.

Якщо нещасний випадок наздогнав Вас в море — значить, незабаром Вам судилося закохатися.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі