Автобус. До чого сниться Автобус

Їхати в автобусі — означає, що вам не вдасться домогтися успіху там, де Ви на нього розраховували.

Якщо автобус переповнений і Ви змушені стояти — готуйтеся до конкуренції, щоб не бути витісненим з Вашого бізнесу.

Якщо вам приснилося, що Ви їдете не на тому автобусі, який Вам потрібен — це означає, що по життю Ви обрали неправильний шлях. Зупиніться і подумайте, чи все вірно у Вашому житті.

Східний жіночий сонник
Їхати в автобусі — означає, що тобі не вдасться домогтися успіху там, де ти на нього розраховувала.

Якщо автобус переповнений і ти змушена стояти — приготуйся до жорсткої конкуренції, щоб зберегти свої бізнес-позиції.

Якщо приснилося, що ти їдеш не на тому автобусі, який тобі потрібен — ти вибрала в житті невірний шлях, але ще є час зупинитися і подумати.

Сонник Фрейда
Якщо вам приснилося, що ви чекаєте автобус — це свідчить про те, що в реальному житті ви чекаєте свою другу половину. Ваше життя неповноцінна без сексуальних відносин.

Сідати у сні в автобус — сон сигналізує про те, що в реальному житті ви перебуваєте у відносинах з людиною, яку вважаєте зовсім відповідним для себе. Ви просто зав’язали відносини з тим, хто »підвернувся» вам в першу чергу. Самотність гнітило, і тому ви вирішили впоратися з ним таким чином.

Якщо уві сні ви їхали в автобусі — значить, в реальному житті ви чекаєте від партнера набагато більшого, ніж він може вам дати. Не поспішайте проявляти невдоволення, якщо не хочете, щоб ваш союз розпався. Від сексу, звичайно, залежить багато чого, але аж ніяк не все. Адже в ліжку люди проводять не все життя.

Автобус, як і автомобіль — є виключно чоловічим і фалічним символом, але на відміну від автомобіля він символізує ваші різні комплекси.

Якщо ви ведете потужний і красивий автобус — ви страждаєте комплексом неповноцінності, який переходить в патологічну боязнь сексуальних контактів, викликаних в першу чергу недостатніми, з вашої точки зору, розмірами вашого члена і боязню виявитися не на висоті і смішним.

Якщо ви ведете порожній автобус — ви дуже обережні у виборі сексуальних контактів; якщо автобус переповнений, то ви схильні вступити в контакт з усіма зустрінутими жінками. Але в будь-якому випадку ви не отримуєте очікуваного насолоди і все більш жорстоким.

Якщо ви опинилися пасажиром автобуса — ви схильні заздрити сексуальним успіхам, реальним або вигаданим, інших людей, в першу чергу своїх приятелів.

Сонник від А до Я
Якщо вам наснився битком набитий в годину пік автобус — значить, ви отримаєте задоволення від змістовної бесіди з розумним, ерудованим і приємною людиною.

Порожній автобус — навпаки, віщує беззмістовний, пустопорожній розмову з нецікавим співрозмовником.

Якщо ви знаходитесь в салоні автобуса — значить, вас чекає невдача або важке просування затіяного вами справи.

Якщо ви їдете — всі перешкоди переборні і успіх забезпечений.

Сонник XXI століття
Побачений у сні автобус — як правило, символізує ваші успіхи в діловій сфері, або майбутню цікаву і цікаву бесіду, або можливість приємного проведення часу.

Приснився вам зламаний автобус — є застереженням, через обмеженість ваших поглядів на складні життєві ситуації ви можете опинитися в скрутному становищі.

Рейтинг статті:
(1 голосів 1,00 середній з 5)

Коментарі