Автоген. До чого сниться Автоген

Вам сниться, що вашу квартиру пограбували, розкривши металеві двері автогеном — цей сон передвіщає зіткнення з несподіванкою, більше того, він віщує крах того, на що ви витратили багато сил.

Вам потрібно терміново дістати вміст з сейфа, але ви загубили ключі, і вам порадили скористатися автогеном — цей сон означає, що в останній момент ви не зможете прийняти правильного рішення, тому що станете жертвою несприятливих обставин і власної неуважності.

Вам сниться, що ви в діловому костюмі вчіться звертатися з автогеном — цей сон передвіщає зміни в житті, швидше за все, зміни торкнуться професійну діяльність; можливо, вас очікує підвищення по службі.

Ви викликаєте зварників з автогеном для заміни труб, а коли приїжджаєте додому, виявляєте, що квартира згоріла — це означає, що ви втомилися піклуватися про все самостійно, шукаєте підтримки на стороні, серед нових знайомих, але це не принесе вам полегшення.

Ваша дружина наполегливо просить придбати автоген — даний сон свідчить про те, що ви відчуваєте дискомфорт в сімейному житті. Можливо, сон означає, що ви хочете здивувати свою другу половину, готуєте їй сюрприз.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі