Автомобіль. До чого сниться Автомобіль

Бачити у сні, що ви їдете в автомобілі — означає вашу активність і успіх у справах.

Якщо ви потрапили в автомобільну катастрофу — після такого сну не очікуйте гарних вражень від тих розваг, в яких ви збираєтеся брати участь.

Бачити себе вдало уникнув автомобільної катастрофи — гарний знак: вам вдасться чесно уникнути зіткнення з противником ваших задумів.

Купувати у сні — теж добрий знак того, що ви зумієте відновити своє колишнє гарне положення, але продавати — до неприємних змін у долі.

Управляти — передвіщає втрати, іноді хвороби.

Бути на ходу викинутим з автомобіля — до неприємних известиям.

Зламана — це теж сон, що передвіщає невдачі.

Просто побачити в сні автомобілі — до поїздок, змін у долі, приємним подорожам.

Якщо ви бачите, що ваш автомобіль зник, його викрали — це означає зрив багатьох ваших задумів, від яких залежить майбутнє.

Виходити з автомобіля — знак успішного здійснення планів, що принесе вам заслужене задоволення.

Якщо ви просто бачите його уві сні — це до поїздок, змін у долі, приємним подорожам; якщо тобі автомобіль зник; його викрали або ви його продаєте — це означає зрив багатьох задумів, від яких залежить майбутнє, і неприємні зміни в долі; якщо купуєте — ви зумієте відновити своє колишнє гарне положення.

Автомобільна катастрофа — не чекайте хороших вражень від розваг, в яких зібралися брати участь; якщо ж у сні ви уникаєте катастрофи — вам вдасться уникнути зіткнення з противником ваших задумів.

Сонник Фрейда
Автомобіль, як складний механізм — є одним з яскравих і потужних фалічних і чоловічих символів.

Якщо у вас кілька автомобілів — ви маєте одночасно декількох сексуальних партнерів.

Їзда з великою швидкістю — означає отримання задоволення від статевих стосунків з партнером.

Обережна їзда або їзда з малою швидкістю — кажуть про невпевненість в обраному партнері і про ваш дуже серйозне ставлення до цієї проблеми.

Поїздка на попутному автомобілі — говорить про те, що ваші сексуальні контакти, на жаль, нерегулярні. Ремонт автомобіля говорить про сильний прагненні до статевого акту.

Догляд за автомобілем — говорить про хорошій фізичній формі і високому тонусі організму.

Ремонт справного автомобіля — говорить про наявність у вас досить розвинутого комплексу неповноцінності або про ваш перевазі заняттями сексом з елементами мазохізму.

Навмисна поломка свого автомобіля — говорить про бажання досягти своєї мети будь-яким шляхом, при цьому ви готові пустити в хід всю свою хитрість і навіть підступність.

В’їхати на автомобілі в гараж, тунель або інше замкнутий простір — означає отримане задоволення від статевого акту.

Опинитися в автомобілі на відкритій безлюдній місцевості або на пляжі — означає занепокоєння за майбутній контакт.

Якщо ваш автомобіль розграбували, розбили або зламали — ви можете отримати захворювання або травму статевих органів.

Старий або розбитий автомобіль — символізує статеві захворювання або сексуальні розлади.

Втрата або прокол колеса — символізує імпотенцію.

Якщо ви задавили кого-небудь або самі потрапили під автомобіль — це символізує статевий акт.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Автомобіль у сні — символізує ваші можливості у здійсненні власних планів.

Якщо уві сні ви бачите себе за кермом красивого автомобіля на хорошій дорозі — це ознака того, що ситуація у вас під контролем, ви впевнені в собі і повні сил. Особливо добре, якщо ви бачите себе виходять з машини. Такий сон передвіщає вдалий результат задуманих справ.

Їхати в чужий — знак участі в чужих справах.

Розбитий, подряпаний або покручений автомобіль — передвіщає невдачу і труднощі. Бути може, вам тільки здається, що ви контролюєте ситуацію?

Викрадений у сні — говорить про вашому страху перед майбутнім. Схоже, в глибині душі ви побоюєтеся, що наяву зіткнетеся з труднощами в тих справах, які представляються вам простими і майже вирішеними. Після такого сну вам не слід розслаблятися і сподіватися на зайво легке просування ваших задумів. Буде краще, якщо ви підготуєтеся до можливих труднощів заздалегідь.

Сонник для всієї родини
Якщо ви уві сні купуєте автозапчастини до свого автомобіля — бажаєте ви більшого, ніж це можливо. Це може стосуватися будь-якій області. Трохи остудіть свій запал, а то втратите і те, що маєте.

Якщо ви бачите себе в гаражі і займаєтеся там тим, що замінюєте непридатну запчастина своєї машини на нову — скоро скінчиться смуга невдачі і вам, нарешті, пощастить.

Якщо уві сні ви фарбуєте свою автомобіль новою фарбою — це говорить про несподівану прибутку.

Якщо уві сні ви миєте салон свого автомобіля — вам треба підтримувати дружні стосунки зі знайомим вам впливовою людиною.

Якщо сниться, що ви закрашуєте подряпини на своєму автомобілі — вам треба бути гранично уважним на дорогах. Велика ймовірність того, що може трапитися аварія. Якщо є можливість — не сідайте у цей день за кермо, а іншим способом дістаньтеся до потрібного вам місця.

Якщо вам приснилося, що ви придбали шикарний автомобіль, яка наяву вам явно не по кишені — ймовірно, на вас обрушаться невдачі і втрати. Будьте готові до цього і до всього ставитеся філософськи.

Якщо ваша автомагнітола зламалася — чекайте якусь гулянку або інша розвага, яке допоможе вам розслабитися і зняти стрес.

Якщо ви берете автомобіль в автопрокаті — скоро ви будете нагороджені за свою старанність і терпіння. Ваші ділові якості оцінить начальник і колеги по роботі.

Якщо ви взяли напрокат автомобіль і розбили його — вас очікує любовне розчарування. Ви зробите якийсь необдуманий вчинок, через який відбудеться розрив з коханою дівчиною.

Якщо ви уві сні закриваєте відкритий багажник — це говорить про вашу ощадливості наяву, можливо, скоро ви зможете купити річ, про яку давно мріяли.

Рейтинг статті:
(1 голосів 4,00 середній з 5)

Коментарі