Бачення. До чого сниться Бачення

Дивні, неясні бачення уві сні — означають розлад справ, хвороби.

Якщо в цих видіннях вам є чиїсь обличчя — можливі агресивність і хвилювання, як у вашому оточенні, так і в більш широких масштабах, наприклад, в країні.

Якщо ваш друг важко хворий — він з’явиться вам в нічному баченні в білому одязі.

Якщо ж ви вгадаєте обриси фігури священика — це означає новий напрямок у ваших справах, різку зміну в духовній атмосфері вашого оточення. На деякий час всі явища можуть обернутися до вас своєю негативною стороною, але зате згодом ви відчуєте, що знаходите грунт під ногами, чому ви будете зобов’язані своєю людяністю і добротою.

Жіночий сонник
Дивні, неясні бачення уві сні — віщують розлад справ, хвороби.

Поява чиїхось осіб у таких видіннях — попереджає про можливу агресію та заворушеннях як у вашому оточенні, так і в суспільстві в цілому.

Поява уві сні близької людини в білому одязі — передвіщає його важку хворобу.

Якщо в таких видіннях з’являється постать священика — ваші справи отримають новий напрямок, ментальна атмосфера вашого оточення різко зміниться. Вас чекають неприємні переживання, однак, якщо вам вдасться зберегти людяність і доброту у важких обставинах, незабаром ви обов’язково знайдете грунт під ногами.

Англійська сонник
Бачення примари уві сні — передвіщає раптову смерть того, кого Ви побачили в образі примари.

Якщо якісь пейзажі, предмети, будинки пропливають у сні перед Вами як казкові міражі — Вас чекають глибокі розчарування.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі