Багатство. До чого сниться Багатство

Якщо вам сниться, що ви володієте багатством — це означає, що ви будете підніматися службовими сходами до все більшого успіху завдяки постійному ретельності і уваги до своїх справ. Доля не представить вам випадки докорити її, якщо тільки ви самі не погубите своє щастя, обдуривши дружину.

Сон про багатство — передвіщає вдалі, хоча й ризиковані підприємства в діловому житті.

Бачити багатими інших — знак того, що у важку хвилину поруч з вами буде багато друзів.

Для молодих жінок цей сон — є спонуканням до більш уважного ставлення до своїх батьків.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Значення сну, в якому ви бачите себе розбагатілим — залежить від того, з яким почуттям ви це сприймаєте.

Якщо в такому сні ваша радість б’є через край — швидше за все, це тільки ілюзорна компенсація за ваші денні засмучення. Зазвичай таке сновидіння нічого не означає і закликає вас спокійніше ставитися до грошей, тому що своїми надто сильними емоціями ви самі собі заважаєте розбагатіти.

У той же час, приємне і спокійне здивування багатства — говорить про те, що у вас є хороші шанси багато чого досягти в житті своєю працею.

Бачити у сні інших людей багатими і не заздрити їм — означає, що у важкий період у вас будуть друзі, готові вам допомогти. Нерідко такі сни віщують участь у прибутковій справі.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні вам видається, що ви казково багаті — наяву вас чекає швидке зростання по службовій драбині і всіляке успіх завдяки вродженому ретельності і педантичності в справах. Вам представиться блискуча можливість зробити кар’єру підприємця, завівши своє прибуткова справа.

Бачити багатими інших — передвіщає допомогу друзів, які поспішать вам на виручку у важкій ситуації.

Випробовувати всі мислимі задоволення від володіння багатством, купаючись в розкоші і млості — значить, пробудитися з гірким почуттям розчарування. Чи не забивайте собі голову нездійсненними фантазіями.

Бачити у сні, що ви вступаєте в володіння багатим спадком — значить, в реальному житті вам перепадуть жалюгідні крихти з чужого столу.

Сонник XXI століття
Володіти уві сні багатством — означає, що наяву вас чекає підвищення, ви зможете підніматися верх по службових сходах, але тільки завдяки вашій старанню і ретельності.

Якщо вам приснилося, що у Бас несподівано з’явилася велика стан — означає, що наяву ви будете щасливі в справах, а ваші друзі вам допоможуть при необхідності.

Якщо уві сні ви придбали багатство силою — наяву вас може очікувати безчестя.

Бачити багатими інших — ви можете розраховувати на підтримку і допомогу друзів.

Купатися у сні в розкоші — передвістя багатства і успіху, який, однак, не принесе очікуваного задоволення через вашу амбітності, зарозумілості і зневаги тими, завдяки кому ви чогось досягли в житті.

Бачити себе в сні в повному достатку — хороший знак. Він символізує взаєморозуміння і благополуччя в сім’ї, успішне вирішення грошових питань і фінансових проблем, гарне здоров’я.

Сон, в якому ви стаєте власником великої суми грошей — означає нездійсненні мрії.

Англійська сонник
Бачити в сні себе багатим — це сон, що має протилежне значення. Ви будете довго бідні і дуже нескоро забезпечите собі достаток.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі