Бал. До чого сниться Бал

Бал — це дуже приємний і хороший знак в тому випадку, якщо ви бачите красивих і ошатних людей, танцюючих під звуки чарівної музики.

Якщо у вас на балу похмурий настрій, і ви засмучені від неуваги інших — можна скоро очікувати не дуже приємних подій.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бачити у сні танцюючі на балу пари або танцювати самому — є попередженням про події, які загрожують вибити вас із колії.

Якщо наяву ваші справи йдуть добре і гладко — стережіться, щоб успіх не запаморочив вам голову. Можливо, ви занадто легковажно ставитеся до справ і занадто вірите в свою удачу, а тому ризикуєте оступитися.

Приємна музика на балу — може передвіщати, що незабаром вам доведеться закинути свої справи заради якогось радісної події.

Відчувати себе на балу не в своїй тарілці — означає, що ви погано розумієте суть відбуваються навколо вас подій. У такій ситуації вам буде краще трохи відпочити і озирнутися.

Сонник Лонго
Танцювати в сні на балу — в реальності ви не задоволені собою і своїм життям, ви вважаєте, що зупинилися в своєму розвитку, життя у вас сіра і нецікава, а насправді ви народжені, щоб блищати. Однак ви не йдете далі нарікань з цього приводу. Вам варто постаратися змінити ваше життя, а не розраховувати, що замість вас це зробить хтось інший.

Якщо вам приснилося, що ви самотньо стоїте на балу, чекаєте запрошення, а навколо вас всі танцюють з великим задоволенням — сон говорить, що вам необхідно переглянути ваше життя. У ній є щось недобре, з якоїсь причини ви відчуваєте себе чужим на «святі життя».

Збиратися в сні на бал — ви маєте намір здійснити грандіозну ідею за рахунок когось із впливових знайомих. Не варто надто розраховувати на інших людей, краще тільки на себе, але можливість допомоги абсолютно не виключається.

Приходити додому з балу — у вас було напружений час, протягом якого ви працювали не покладаючи рук. Тепер настав час відпочинку, і ви повинні провести його з максимальною користю, вам потрібно відновити сили, щоб потім ви успішно продовжували працювати.

Сонник від А до Я
Бал — в цілому позитивний сон, якщо у вас при цьому прекрасний настрій і все навколо блищить пишнотою, можливо несподіване поліпшення матеріального становища, щось на зразок виграшу в лотерею.

Якщо ж, незважаючи на чарівну музику — у вас пригнічений настрій і ви відчуваєте себе не в своїй тарілці, то наяву події можуть розвиватися не зовсім сприятливим для вас чином, а саме всупереч і наперекір вашим бажанням і прагненням.

Бути господинею балу і його королевою в усій красі своєї краси та розкоші — такий сон віщує успіх на терені громадської роботи.

Жіночий сонник
Бал — прямий символ. Сприятливий в тому випадку, якщо ви бачите красивих і ошатних людей, танцюючих під звуки чарівної музики.

Якщо ж на балу у вас похмурий настрій — ви чимось засмучені, незабаром можна чекати не надто приємних подій.

Сонник закоханих
Бал — цей сон говорить про те, що ви повністю задоволені своїми сексуальними стосунками і отримуєте задоволення від них. Секс для вас хвилююче і приємна подія, ви невтомно придумуєте різні пози, прагнучи зробити щоночі незвичайною і такою, що запам’ятовується. Однак не перестарайтеся: скоро вам може набриднути навіть вишукана обстановка з музикою, свічками і розкішним білизною.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі