Балет. До чого сниться Балет

Сон про балет — означає подружню невірність, а також невдачі в справах, в комерції, сварки і ревнощі між закоханими.

Сонник Дмитра та Надії Зими
У наші дні балет, побачений у сні — є символом надуманих, перебільшених емоцій. Можливо, ви занадто гвалтуєте свої почуття і витрачаєте занадто багато сил, намагаючись виглядати не тим, ким є насправді. Сон попереджає вас про швидку втому і можливе розчарування.

Сонник Хассе
Балет бачити — отримати розраду; танцювати в балеті — незабаром чекає участь у веселій забаві.

Сонник від А до Я
Бачити у сні виступаючих на сцені театру солістів балету — означає зраду в любовних справах, розлад між партнерами у бізнесі і, як наслідок, скандали, сварки і сцени ревнощів.

Бачити в ролі танцюючих балетну партію своїх знайомих — означає, що ви зіткнетеся з невдячними друзями і небажаними супутниками. Комерційні справи теж прийдуть до занепаду, але, на щастя, на нетривалий час.

Жіночий сонник
Сон про балет — означає подружню невірність, а також невдачі в справах, в комерції, сварки і ревнощі між закоханими.

Якщо вам наснився балет — значить, в реальному житті вам властиво знущатися над собою. Ви примушуєте себе терпіти те, що вам не до вподоби, та ще й соромитеся сказати про причини вашого незадоволення вашому партнерові, боячись зіпсувати з ним стосунки. Повірте, що так ви швидше їх зіпсуєте, тому що напевно партнер вже щось відчуває.

Сонник XXI століття
Балет уві сні — може передвіщати наяву події, які мають особливе, але не явне значення у вашому житті. Бути може, ви стоїте перед відкриттям якоїсь таємниці або обману в сім’ї. Такий сон може передвіщати подружню невірність, сварку між закоханими, невдачі в бізнесі.

Дивитися балет в театрі — вас може підвести або розчарувати людина, на яку ви покладали великі надії.

Насолоджуватися уві сні балетом по телевізору — значить наяву мати нове знайомство.

Брати участь у балеті — до фінансових втрат і збитків.

Сон, в якому ви бачите танцюючу балерину — може передвіщати Вам в майбутньому часту зміну удачі і настрою.

Побачити спіткнувшись балерину — передвістя невдачі або несприятливих обставин.

Сонник закоханих
Сон, в якому ви бачите балет — несе негативне значення. Вам слід підготуватися до того, що ваш коханий вирішить вам змінити, що призведе до ревнощів з вашого боку.

Бачити у сні балет — означає, що ви звикли до ролі підлеглого як на роботі, так і в сексі. Ви терпите навіть те, що вам не подобається, але сказати про це не можете. Ви постійно боїтеся зіпсувати стосунки з коханою людиною і вибираєте мовчання, ніж відверта розмова з партнером.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі