Балкон. До чого сниться Балкон

Бачити у сні довге прощання на балконі — передвіщає, можливо, остаточне розставання.

Бачити балкон — також означає неприємні звістки про відсутніх друзів.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Стояти в сні на балконі, особливо якщо він не засклений і не дуже міцний — знак небезпеки. Сон підказує, що ваше становище не таке вже міцно, як здається, а тому слід дотримуватися обережності. У такі дні намагайтеся не робити різких, непродуманих кроків, інакше грунт може піти у вас з-під ніг. При цьому чим вище знаходиться балкон, тим глибше може виявитися падіння. Як правило, в таких снах є можливість розглядати і причину вашого нестійкого становища, яка зашифрована в різноманітних супутніх образах сну, ну а розташування балконних дверей здатне натякнути на сприятливий вихід із ситуації.

Сонник від А до Я
Побачити в сні балкон — наяву не зможете стримати свої емоції з загалом дріб’язкового приводу, отримавши неприємні звістки про своїх друзів.

Стояти на балконі і дивитися вниз — відпустка, яку ви плануєте, залишиться у вашій пам’яті найяскравішим спогадом на довгий час.

Для закоханих бачити в сні, що вони проводять на балконі довгі нічні години, не в силах розлучитися — передвіщає незабаром можливе розставання назавжди.

Бачити обрушився балкон — будьте обережні на вулиці.

Жіночий сонник
Поява балкона уві сні — може означати малоприємні звістки про відсутніх друзів. Для закоханих — довге прощання на балконі віщує остаточне розставання в реальності.

Сонник XXI століття
Приснився балкон власного будинку — обіцяє вам шану і повагу колег, успішне завершення розпочатої справи, несподіване підвищення по службі.

Бачити у сні чужий балкон — незадоволеність в любові.

Балкон у сні також — може означати несподіване підвищення по службі.

Побачити багато балконів — порожні обіцянки.

Бути на балконі — вас чекають тривоги, можливо, марні.

Стояти високо на балконі — відчувати страх перед відповідальністю, занепокоєння за слабкість свого становища.

Лізти на нього через перила — вам належить відповідальне випробування.

Злазити — непередбачені обставини.

Стрибати — зайва самовпевненість.

Для закоханих — довге прощання на балконі може передвіщати остаточний розрив у стосунках.

Якщо ви бачите уві сні, як обвалюється балкон — сон пророкує нестійкість вашого становища, багато задумів так і залишаться нездійсненними мріями.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі