Банк. До чого сниться Банк

Бачити не зайнятих справою касирів у банку — передвіщає втрати, розлад у справах.

Здавати в банк золоті гроші — означає легковажність, недбалість, необережність; отримувати їх — величезний прибуток і процвітання.

Бачити срібло і банкноти, зібрані у великій кількості — означає повагу та удачу. Ви будете користуватися найглибшою повагою у всіх прошарках суспільства.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Отримувати уві сні гроші в банку — ознака швидкого поліпшення ваших справ.

Сон, в якому ви кладете гроші на рахунок — може бути сприятливий тільки в періоди економічного процвітання держави. У цьому випадку сновидіння підказує, що вам слід тимчасово скоротити свої витрати і поберегти кошти для здійснення деяких важливих справ. У періоди ж економічних криз бачити в сні, що ви кладете гроші в банк, часто символізує нужду і фінансові втрати.

Черга за грошима в банку — знак того, що успіх до вас обіцяє прийти не надто скоро. Іноді образ черзі в банку віщує період наближення кризи в країні.

Сонник від А до Я
Будівля банку зовні або його інтер’єр всередині, побачені уві сні — це знак прийдешніх матеріальних втрат і взагалі невдачі.

Однак якщо ви отримуєте гроші в банку — значить, навпаки, справи ваші підуть в гору.

Бачити при цьому численні пачки банкнот в банківській запечатки — до вас прийдуть удача і шана, можливо, навіть популярність.

Відвозити велику суму в банк і здавати її — застереження же не бути легковажною і необачною.

Бачити і говорити з банківськими працівниками — остерігайтеся обдурювання з боку вуличних торговців, пам’ятайте: скупий платить двічі.

Жіночий сонник
Бачити не зайнятих справою касирів у банку — передвіщає втрати, розлад у справах.

Здавати в банк золоті гроші — означає легковажність, недбалість, необережність.

Отримувати їх — величезний прибуток і процвітання.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі