Банкет. До чого сниться Банкет

Бачити у сні банкет — добре. Друзі будуть до вас прихильні.

Бачити в сні себе в натовпі веселих, ошатно одягнених гостей, які їдять на дорогій посуді і п’ють старі вина надзвичайної вартості — передвіщає величезну удачу в будь-яких починаннях і щастя в колі друзів.

Бачити недружелюбність серед гостей, безглузді порожні столи — є знаком дуже важких непорозумінь, сварок і розчарувань, які очікують вас.

Жіночий сонник
Якщо вам сниться, що ви перебуваєте в натовпі веселих, ошатно одягнених гостей, які їдять на дорогій посуді і п’ють прекрасні старі вина — вас чекає величезна удача в будь-яких починаннях і щастя в колі друзів. Навпаки, ворожість гостей, порожні столи віщують важкі непорозуміння, сварки і розчарування.

Сонник XXI століття
Приснився банкет — передвіщає період успіхів і удач у всіх справах, але непорозуміння і дивацтва можуть означати розмальовки і непорозуміння на роботі.

Отримати уві сні запрошення на банкет — до швидкого солідну грошову винагороду, але якщо ви самі влаштовуєте банкет і готуєте запрошення — вас можуть очікувати конфлікти з колегами, хтось спробує вас принизити або образити.

Весела і галаслива обстановка на банкеті, дороге оздоблення, шикарна посуд та делікатеси на столах — до великого прибутку і до успішного закінчення розпочатої справи.

Порожні столи і похмурі, незадоволені гості уві сні — можуть провіщати вам фатальні непорозуміння наяву.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі