Барабан. До чого сниться Барабан

Чути в сні приглушені звуки барабана — означає, що ваш відсутній один знаходиться в біді і закликає вас на допомогу.

Бачити барабан — пророкує вам чиєсь дружелюбність, рівні доброзичливі відносини. Для моряків і рибалок — це знамення успіху і процвітання, то ж для селян і зайнятих у торгівлі.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Якщо тільки ви не барабанщик, то барабан, побачений у сні — є для вас чітким символом, який можна описати однією фразою: «Багато шуму з нічого».

Якщо в ці дні вас щось сильно турбує або лякає — не надавайте цьому дуже великого значення, ваш мозок підказує, що ваші страхи надто перебільшені.

Сонник від А до Я
Приснився барабан — до поганих вістей, можливо, матеріальним утрудненням, але недовготривалим і незначним. Разом з тим це зміцнення дружніх відносин, підвищена увага і повага до вас, що може обернутися успіхом в справах, особливо торгових.

Чути звуки барабана виразно і чітко — вас хочуть ввести в оману, приглушені і немов здалеку — близький вам по духу, але знаходиться далеко людина потрапила в біду і потребує вашої допомоги.

Жіночий сонник
Якщо вам наснився барабан — значить, в реальному житті вам властиво в перебільшеному, спотвореному вигляді сприймати свої взаємини з партнером. Ви щосили намагаєтеся довести, як у вас все добре і чудово, тоді як на ділі все йде не зовсім гладко.

Барабанний дріб — символізує зраду. Вам варто переглянути свою поведінку, інакше ваш партнер вирішить пошукати щастя з іншою.

Якщо уві сні ви били в барабан — це свідчить про те, що, на вашу думку, все заслуги по створенню цілісних і гармонійних відносин належать виключно вам. При цьому ви вельми зневажливо ставитеся до свого партнера.

Сонник закоханих
Як не дивно, цей символ прийшов до нас із Стародавньої Індії. Він уособлює символ Шиви, бога-руйнівника. Танець Шиви, що задає собі ритм барабаном, приводить людей в екстаз.

Бій барабана — напруга між чоловіком і жінкою в хвилини з’єднання.

Барабан — сон говорить про те, що ви граєте на публіку, намагаючись зобразити перед оточуючими благополучні відносини з обранцем. Ви хочете, щоб люди думали, що ви живете в гармонії зі своїм партнером, однак насправді це не так.

Барабанний дріб — символ зради. По всій видимості, у ваших стосунках назріла тріщина, вам слід проаналізувати причину охолодження вашого партнера до вас (або навпаки).

Якщо вам сниться, що ви б’єте в барабан — це говорить про те, що ви схильні переоцінювати свою роль у відносинах. Ви впевнені, що ваш партнер нічого не зробив заради вашого загального щастя, і ставитеся до нього зневажливо. Подумайте, чи варто продовжувати такі відносини.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі