Батіг. До чого сниться Батіг

Якщо у сні Ви стали свідком того, як хтось бив батогом коня по морді — значить, в реальному житті Вам варто виховувати в дітях любов до тварин, почуття жалю.

Якщо Вам прислали посилку з секс-магазину, а в ній знаходиться батіг — це символізує Ваш успіх у представників протилежної статі, а також зв’язок, який принесе Вам справжнє задоволення.

Якщо Вас карають батогом — значить, Ви відчуваєте за собою провину, яку давно пора забути, але зробити це не в Ваших силах.

Колекціонувати батоги уві сні — означає для чоловіка, що варто звернути увагу на того, хто потребує цього; жінці цей сон — передвіщає чоловіка, який буде від неї без розуму, а вона відчує себе як за кам’яною стіною.

Якщо Вам сниться, що кохана людина просить побити його батогом — це символізує Ваше бажання панувати, прагнення керувати і управляти іншими людьми.

Сонник Ванги
У сні майструвати батіг — ваш настрій визначається зовнішніми обставинами, тому ви похмурі і мало радієте. Знайдіть джерело піднесеного настрою в собі і своїх близьких, тому що вони вже втомилися від вашого похмурого настрою.

Вдарити уві сні кого-небудь батогом — незабаром ваші негативні емоції знайдуть вихід. І хоча після цього стане легше, вам буде соромно за свою поведінку в момент вибуху почуттів.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі