Батько. До чого сниться Батько

Бачити у сні батька — означає, що ви насилу уникнете утруднення в справах, і вам буде потрібно чийсь мудру пораду, щоб самому вирішити виниклі проблеми.

Якщо вам сниться, що ваш батько помер — це означає, що справи підуть з працею і вам доведеться проявляти обережність у їх віданні.

Для молодої жінки бачити в сні свого померлого батька — означає, що коханець обманює або незабаром обдурить її.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Строгий батько уві сні — знак того, що ви запустили або закинули якісь важливі справи.

Хворий батько, якщо сон не пов’язаний з реальною хворобою — є ознакою труднощів, які можуть погано позначитися на вашому благополуччі. Можливо, наяву ви чогось не передбачили або допустили трагічну помилку, яка загрожує перекреслити ваші плани.

Якщо ж батько засмучений або плаче — такий сон вказує на дуже погане протягом справ. Якщо наяву ви не відчуваєте особливих причин для занепокоєння, то, можливо, якісь ваші плани загрожують обернутися великою бідою.

Щасливий, радісний батько уві сні — передвіщає успіх.

Сонник для всієї родини
Бачити у сні батька — значить потрапити в залежність від вищого начальства.

Спілкуватися з батьком — ви потрапите в складну ситуацію, і вам знадобиться мудру пораду, щоб уникнути ускладнень.

Сонник від А до Я
Сон, в якому вам привидівся власний батько — віщує щастя в сім’ю і шлюб, якщо він в реальному житті живе і процвітає; якщо ж його наяву вже немає в живих — то такий сон означає, що ви насилу уникнете перешкод у справах, вдавшись до допомоги друзів і найближчих родичів.

Бачити свого покійного батька хворим у сні — пророкує прикрість через відбулася або відкладеної зустрічі з коханою людиною.

Якщо приснився сон, в якому ваш батько помер і ви його ховаєте — значить, наяву вас спіткає нещасний випадок.

Ожилий батько — несподіваний подарунок.

Розмовляти в сні з батьком — випробуєте радість від зустрічі з давно не баченими приятелями, сперечатися з батьком — наяву справи застопоряться і вам доведеться запросити консультанта, щоб розібратися в причинах цього.

Бачити у сні свого хрещеного батька — означає, що на вас звалять нові обов’язки, від чого ви не зможете відмовитися з ряду причин особистого характеру. Приснився святий отець — означає, що вас вводять в оману родичі.

Сонник Деніз Лінн
Батько — цей знак може символізувати Бога.

Отця Небесного — це може бути символ захисника і годувальника. Чи потребуєте ви в захиснику чи можете захистити себе самі? Цей знак також може відноситися до ваших власних батьківських почуттів або до вашого біологічному батькові. Вивчіть інші навколишні знаки.

Англійська сонник
Якщо ж батька Вашої давно немає на землі — цей сон є попередженням: будьте уважні до вказівок Долі, щоб не оступитися!

Еротичний сонник Данилової
Якщо вам наснився рідний батько — вам слід проявити обережність у любовні пригоди, батько також — попередження про те, що у вашому особистому житті не все гаразд.

Якщо уві сні ваш батько веде з вами серйозну розмову — трохи краще придивіться до свого партнера, можливо, він не стоїть вас.

Рейтинг статті:
(2 голосів 1,50 середній з 5)

Коментарі