Базар. До чого сниться Базар

Людний ринок уві сні — символ суєти, дрібних суперечок і деякої плутанини в справах. Можливо, якісь події зіб’ють вас з пантелику.

Купувати на людному ринку що-небудь — це попередження про те, що суєта може обернутися зайвими витратами. Точне значення сну залежить від того, які товари ви купуєте.

Порожній ринок у сні — передвіщає депресію і занепад в справах. Сон підказує, що вам настав час серйозно подумати про майбутнє і знайти собі якесь надійне справу.

Сонник Хассе
Бачити себе на базарі — ти повинен продовжувати своє удосконалення; продавати на базарі — присвятити себе торгівлі; овочевий базар — твій задум вдасться.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви опинилися на базарі — означає, що ви проявите ощадливість і велику активність у всіх областях діяльності.

Якщо на базарі багато людей і коштує суцільний гамір — наяву зав’яжете нові приятельські стосунки.

Бачити порожній базар — занепокоєння з приводу занепаду справ, доведеться переступити через власну гордість, щоб поправити їх.

Купувати щось на базарі — сум’яття і розгубленість про раптово звалилися негараздів.

Бути торговцем — ваше благополуччя зросте, пропонувати покупцям товари — хороший заробіток.

Бачити торговців або говорити з ними — судовий процес.

Побачити на прилавках зіпсоване м’ясо або гниють овочі — втрати в матеріальному плані.

Сонник XXI століття
Бачити у сні базар — знак того, що ви стурбовані своїм матеріальним становищем, робити покупки на базарі — до прибутку, торгувати на базарі — до поліпшення вашого матеріального становища або змін, пов’язаних з роботою і бізнесом, ходити по базару і нічого не купити — до фінансовій кризі у вашому гаманці.

Сонник закоханих
Сон про базарі — сниться людям, звиклим постійно міняти сексуальних партнерів. Ваше особисте життя носить безладний характер, у вас відсутній постійний партнер. Ви шукаєте невідомо що в інших людях, але, не знайшовши цього, зав`язуєте нові відносини, і так до нескінченності.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі