Бенкет. До чого сниться Бенкет

Якщо уві сні Ви присутні на середньовічному бенкеті, де Вас оточують лицарі і придворні дами — це свідчить про те, що найближчим часом Вам належить випробувати моральне задоволення.

Якщо Вас запросили на бенкет, але Ви не можете піти туди через хворобу — значить вас тішать марними надіями і порожніми обіцянками; Ви розчаруєтеся в нових проектах.

Якщо Ваші діти просять влаштувати на Новий рік справжній бенкет — це докір у тому, що Ви перестали радіти життю і брати від неї те, що саме йде в руки.

Якщо уві сні Вам розповідають про сьогодення бенкеті на весіллі — значить, наяву Вас переповнює заздрість по відношенню до щасливих людей, і Ви не вірите в можливість Вашого особистого щастя.

Сонник Ванги
Влаштовувати бенкет у сні — наяву відчувати потребу через те, що ви весь час живете не по кишені і потурати своїм бажанням. Коли ви навчитеся розсудливості, все владнається.

Бути уві сні гостем на бенкеті — такий сон попереджає вас про те, щоб ви були уважні в розмовах з друзями. Тому що дуже скоро один з них вимовить слова, скориставшись якими як радою ви досягнете благополуччя.

Сонник О.Смурова
Бачити або бути на бенкеті у сні передвіщає сварку з близькою людиною і подальшу розлуку. Іноді сон про нього означає близькі похорон або важку хворобу.

Сонник Цветкова
Це сон до прощання. Чим більш веселим, молодецьким було у вашому сні застілля, тим більшою буде для вас буде гіркоту розставання з чимось або кимось дорогим вашому серцю. Однак якщо присутні на бенкеті гості вели себе стримано, а атмосфера застілля була спокійною, сумної, то наяву ваші прикрощі не завдадуть вам дуже глибоких душевних ран.

Англійська сонник
Сон про бенкет вважається поганою ознакою, оскільки він чреватий великою кількістю розчарувань, підступами ворогів і загальним занепадом духу.

Сон попереджає, що після цього сновидіння вам не можна хворіти, тому поставтеся до свого здоров’я з усією уважністю.

Приснився шлюбний бенкет закоханим — поганий знак: їх наміри можуть бути зруйновані не тільки суперником, але і смертю.

Езотеричний сонник
Якщо ви побачили бенкет в старовинному антуражі, це означає, що вам слід сходити в театр, музей, щоб задовольнити свої естетичні потреби.

Бенкетували разом з іншими — це означає, що діяльність на літературному або театральному терені принесе вам успіх, і якщо ви досі не визначилися з заняттям, спробуйте себе в амплуа письменника чи актора.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі