Безлад. До чого сниться Безлад

Якщо уві сні ви бачите себе в оточенні цілковитого безладу — знайте, що незабаром можете зустріти того, в кого колись були так закохані, а тепер побачите його зовсім іншими очима і здивуєтеся тому, наскільки змінився і він сам, і ваше до нього ставлення .

Взагалі розкидані всюди речі, що стоїть в безладді меблі, купи мотлоху та сміття на підлозі, все це — не віщує нічого доброго, крім прикрих зривів, які викличуть роздратування у вас і доставлять занепокоєння оточуючим.

Сонник XXI століття
Бачити у сні безлад, розкидані речі, зрушену меблі — означає, що вас може очікувати печаль, хтось робить на вас тиск або втручається в ухвалення рішень. Найближчі перспективи будуть викликати у вас невдоволення і роздратування з приводу.

Для чоловіків: якщо в сні вам соромно за безлад у квартирі перед гостями або родичами — значить, наяву вам належить знайомство з дівчиною.

Самому виробляти безлад у сні, розкидати речі — до матеріальних збитків, можливо, до бідності.

Англійська сонник
Якщо Ви бачите в сні безлад, єралаш, порушення того, що Вам було звично, і марно намагаєтеся відновити колишній порядок — ваш сон означає, що Ви вступаєте в пору важкого, хоча і плідної праці.

Якщо ж Ви бачили уві сні, як хтось інший вносить безлад — наяву Ви скоро дізнаєтеся і про безчестя, і про ганьбу одного з Ваших друзів.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі