Беззубий. До чого сниться Беззубий

Якщо вам присниться, що у вас немає зубів — це означає, що ви нездатні влаштувати свою кар’єру, а хвороба зруйнує ваші плани.

Якщо ж ви побачите беззубим когось іншого — значить, ваші вороги безсилі зганьбити вас.

Сонник для всієї родини
Якщо ви бачите в сні беззубого людини, яка намагається напасти на вас — ваші конкуренти не зможуть заподіяти вам шкоди, ви сильні, як ніколи.

Себе бачити беззубим — у найближчому майбутньому ви відчуєте своє безсилля, зіткнувшись з хворобою родича або близького друга.

Бачити беззубу жінку — ймовірно, особа, не надто приємна вам, спробує обплутати вас священними узами Гіменея. Але їй це не вдасться.

Беззубі старий чи стара — надбанням громадськості стануть вже давно забуті обставини, яких ви соромитеся.

Сонник від А до Я
Побачити в сні беззубого людини — до втрати, втрати цінної і дорогий для вас речі з метою зганьбити вашу репутацію, проте підступи тих, хто підлаштувати пропажу, виявляться марними.

Якщо уві сні вам здається, що ви позбулися зубів — значить, ви нездатні влаштувати свою кар’єру, до того ж серйозна хвороба завадить здійсненню ваших планів.

Штучні зуби в роті — вам слід очікувати суворих випробувань, для подолання яких вам доведеться напружити всі сили.

Якщо уві сні вам виривають або вибивають зуби — праця, якому віддано стільки часу та енергії, виявиться перекресленим, тому вам слід серйозніше поставитися до своїх справ, розбудувати які так прагнуть ваші недруги.

Якщо уві сні ваші зуби руйнуються — значить, ваша робота або здоров’я візьмуть небажаний оборот.

Якщо приснилося, що ви випльовуєте свої зуби — значить, хвороба загрожує вам або вашим рідним.

Якщо бачите, що випали всі до одного зуби — для вас настає смуга нещасть.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі