Бійка. До чого сниться Бійка

Не дуже серйозні сутички і бійки у сні — зазвичай говорять про те, що ваша напруга в стосунках з оточуючими спадає, і наяву ніякі серйозні конфлікти вам не загрожують.

Бачити у сні велику бійку з тяжкими наслідками або приймати участь у подібному побоїще — це поганий знак, що попереджає про те, що у вашому оточенні назріли гострі конфліктні ситуації, чреваті великими неприємностями.

Сонник від А до Я
Бачити у сні бійку — до благополуччя, несподіваного щастя.

Бачити бійку звірів — отримати попередження про майбутні сварках і суперництві.

Битися зі звірами — означає, що наяву вас чекають неприємності у відносинах з колегами. Битися уві сні з людьми — отримати наяву каліцтво внаслідок нещасного випадку або аварії

Сонник XXI століття
Бачити у сні бійку здалеку — до благополуччя, з усім поруч, але не брати участь в ній — до пліток або гостям.

Самому уві сні битися — до несподіванки.

Сон, в якому ви перемагаєте в бійці — до успіху у протилежної статі і повазі серед колег.

Англійська сонник
Бійка — цей сон з великою часткою ймовірності передрікає Вам неприємності в будинку. Ви неначе перестанете розуміти своїх близьких, а їх буде дратувати те, що Ви говорите і робите. Закохані після такого сну переживуть гіркоту розмальовки.

Якщо уві сні хтось наздоганяє Вас і боляче б’є — сон обіцяє удачу Вашим недоброзичливцям, щось погане задумують проти Вас.

Але якщо Ви відповідаєте своїм кривдникам сильними ударами — наяву Ви розладнати плани своїх ворогів.

Еротичний сонник Данилової
Якщо уві сні ви приймаєте участь у бійці — це символізує боязнь проявити себе в ліжку. Ви постійно відчуваєте протиріччя, страх бути більш відвертим. Ви усвідомлюєте, що у вас є реальна можливість придбати репутацію неважливого коханця.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі