Більярд. До чого сниться Більярд

Більярд — передвіщає тому, хто бачить цей сон, прийдешні неприємності, а також судові процеси і розбрат з приводу майна. Наклеп завдасть вам шкоди.

Якщо ви бачите більярдний стіл і кулі не в грі — це означає, що підступні друзі нашкодять вам.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Ігровий більярдний стіл — символ цілеспрямованої конфронтації і зіткнення інтересів. У цьому образі відображаються ваші передчуття того, що скоро ви опинитеся в атмосфері жорсткого протиборства з ким-небудь. Злочинцеві такий сон — може снитися перед зустріччю з прокурором.

Сонник від А до Я
Побачити в сні гру в більярд — означає швидкі неприємності, а можливо, що і судові розбори з приводу поділу майна. Крім того, ви можете отримати якісь надзвичайно важливі для вас відомості, але при цьому постраждати від наклепу.

Якщо бачите більярдний стіл з кулями, за яким ніхто не грає — друзі можуть влаштувати вам неприємний «сюрприз».

Грати в більярд уві сні — одне з двох: або вас спіткає невдача, або, навпаки, швидкий і великий успіх.

Жіночий сонник
Гра в більярд — передвіщає сновидцу прийдешні неприємності. Можливі судові процеси і розбрат з приводу майна, збиток від наклепу.

Більярдний стіл і кулі поза грою — означають, що серед ваших друзів затесався підступна людина.

Англійська сонник
Якщо у сні Ви граєте в більярд — значить, готуйтеся до того, що незабаром потрапите в скрутне становище, з якого Вам буде нелегко виплутатися. Того, хто домагається симпатії молоденької панночки, цей сон повинен попередити, що друзі його обраниці щось проти нього замишляють.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі