Бінокль. До чого сниться Бінокль

В образі бінокля сновидіння — дає натяк на вашу власну короткозорість. Схоже, підсвідомо ви відчуваєте, що десь недогледіли, а тому вам слід бути обачнішими.

Якщо ж у сні вам через бінокль вдається чітко розгледіти якісь події — такий сон підказує, що в реальності ви переоцінюєте значення тих чи інших фактів або ж помиляєтеся з приводу термінів яких-небудь подій.

Сонник від А до Я
Побачити в сні бінокль — до того, що ви станете об’єктом підвищеної уваги з боку чоловіків, що, природно, доставить вам внутрішнє задоволення і відчуття власної значущості.

Тримати бінокль в руках — ви нарешті удостоїтеся уваги людину, яка перш ігнорував вас як жінку.

Розбитий і непридатний — вас очікує ворожнеча і втрата друзів, звична колія вашого життя порушиться, і вам мають неприємні клопоти.

Якщо ви дивитеся в бінокль — значить, майбутні зміни завдадуть вам тільки шкоду, а головне — недовіра до вірного друга.

Спостерігати в бінокль за чимось і бачити в ньому щось зовсім інше — до того, що вам мають надзвичайно захоплюючі поїздки, за якими підуть фінансові труднощі.

Сонник XXI століття
Бачити або використовувати за призначенням у сні польовий бінокль — обіцяє вам матеріальне благополуччя.

Користуватися зіпсованим біноклем — означає, що нам належить усвідомити нестійкість вашого становища і сумнівні матеріальні перспективи.

Стежити за допомогою бінокля за людьми або чим-небудь, не маючи на це права (навіть морального) — означає, що хтось впевнено поширює порочать вас чутки.

Дивитися в бінокль театральну виставу або скачки на іподромі — обіцяє вам матеріальне благополуччя.

Тримати в сні бінокль і не знати, що з ним робити, несвідомо вертіти його в руках — означає, що незабаром ви станете об’єктом наполегливих залицянь і домагань з боку людини протилежної статі. І він зрештою доб’ється того, що вам це почне подобатися.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі