Бісер. До чого сниться Бісер

Бачити у сні бісер — обіцяє увагу до вас людей, що займають високе положення в суспільстві.

Вважати — до радісних подій.

Нанизувати бісер — до прихильності заможних людей.

Якщо уві сні ви розкидаєте його — вам загрожує втрата поваги друзів.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, що ви печете чи їсте бісквіти — це означає, що ваше здоров’я похитнеться через дрібні сварок з коханим, так як ви будете болісно переживати їх.

Сонник Езопа
Нанизувати бісер — досить копітка заняття, тому побачений у сні бісер може передвіщати вам період наполегливої ​​праці. Є також вираз: «метати бісер перед свинями», тобто робити те, що іншим не дано оцінити.

Якщо вам приснилося, що ви вишиваєте бісером — приготуйтеся до того, що найближчим часом ви з головою підете в роботу, вам доведеться запастися терпінням, але результат перевершить ваші очікування.

Розсипати бісер — позбутися підтримки необхідного вам людини під час виконання складної роботи.

Якщо вам приснилося, що на вас одяг, прикрашена бісерними візерунками — це означає, що ви будете винагороджені за виконану роботу, можливо, отримаєте підвищення по службі.

Намиста з бісеру або якесь інше бісерне прикраса — попередження про марність ваших турбот, варто змінити напрямок докладання зусиль, тоді обхідним шляхом ви зумієте домогтися бажаного.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Дрібний різнокольоровий бісер у вашому сні — знак великої кількості радісних подій.

Збирати або вважати бісер — говорить про те, що ви передчуваєте початок щасливого смуги вашому житті.

Розсипаний бісер — означає побоювання разом втратити своє щастя. Сон закликає вас бути обережніше.

Сонник від А до Я
Бісер, який ви побачили уві сні — передвістя того, що вашою пропозицією зацікавляться люди впливові і здатні надати реальну допомогу в здійсненні задуманого вами підприємства.

Перебирати бісер — чекайте радісних подій в сім’ї, нанизувати його на нитку — зміцнити своє становище в суспільстві, що впав і РАСКАТ по всій підлозі бісер — остерігайтеся втратити прихильність своїх друзів.

Сонник XXI століття
Як правило, приснився бісер — обіцяє вам необхідну допомогу впливових людей або друзів, але також може снитися до сліз або марним клопотам.

Вважати бісер — на радість, розкидати — ви можете втратити повагу друзів і колег, нанизувати — майбутня зустріч з труднощами не надасть вам великих ускладнень, проявивши мінімум зусиль, ви зможете їх подолати.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі