Блискавка. До чого сниться Блискавка

Блискавка в ваших снах — віщує щастя, і процвітання на короткий період часу.

Якщо блискавка освітлює якийсь об’єкт поруч з вами, і ви відчули шок — ви будете схвильовані вдалою долею одного або, навпаки, мучений плітками і пліткарями.

Побачити чорну блискавку серед темних хмар — знак, що печалі і труднощі будуть переслідувати вас досить довго.

Якщо блискавка освітила вас — то непередбачуване горе приголомшує вашу душу.

Побачити блискавку над своєю головою — хороший знак, що обіцяє радості і міцні доходи.

Блискавка, що блиснула в темряві серед зловісних хмар — завжди віщує загрози, втрати і розчарування; бізнесмени — повинні більше займатися своїм бізнесом, жінки — бути близько мужів і матерів, діти та хворі після такого сну вимагають нагляду.

Сонник Ванги
Блискавка — знак руйнувань і нещастя.

Бачити у сні в небі блискавки — до пожеж, які заподіють не тільки руйнування і залишать багатьох без даху, але й принесуть смерті і хвороби дихальних шляхів.

Якщо вам приснилося, що блискавка вдарила в будинок або дерево і підпалила його — це означає, що вам належить стати свідком небесного гніву, який покарає багатьох людей за гріхи їх — неблагочестиві помисли і діла.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, що блискавка освітлює який-небудь об’єкт поряд з вами — це означає, що вам будуть докучати плітки суперників, які можуть нашкодити вашим відносинам з коханою людиною.

Блискавка над головою — сниться до щастя в коханні і щасливого заміжжя.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Блискавка уві сні — символізує раптові події.

Якщо при вигляді блискавки ви відчуваєте загрозу або які-небудь неприємні відчуття — такий сон зазвичай попереджає про можливі спалахи негативних емоцій, які можуть вам нашкодити.

Після такого сну вам не слід відповідати агресією на агресію — постарайтеся розряджати обстановку, яка наяву складається навколо вас.

Якщо ж сяйво блискавки у сні викликає у вас позитивні почуття — це добрий знак, що передвіщає несподівану радість. Удача може прийти до вас з того боку, звідки ви її ніяк не чекаєте.

Сонник Нострадамуса
Бачити у сні яскравий спалах блискавки — це означає, що наяву ви отримаєте несподівана звістка здалеку.

Якщо уві сні в вас влучила блискавка — постарайтеся наяву проявити більше стриманості, так як вас спробують втягнути в конфлікт.

Сон, у якому ви побачили, як з неба спускається кульова блискавка — означає вторгнення з космосу.

Бачити у сні, як від опіків кульової блискавки гинуть люди — поганий знак, через забруднення навколишнього середовища можлива екологічна катастрофа.

Сон, в якому ви побачили спалах блискавки і почули удар грому — є застереженням. Можливо, вам слід переглянути свої життєві позиції.

Сонник від А до Я
Бачити у сні сліпучий спалах блискавки зовсім поруч з собою — знак несподіваної радості.

Бачити зірниці блискавок вдалині — значить, випробуєте тимчасовий успіх, який зміниться застоєм у справах.

Бачити дерево, розщеплене блискавкою навпіл — означає небезпеку втратити справжнього друга.

Засмагла від удару блискавки дерево — говорить про обман, якому піддастеся з легковірних дитини.

Якщо блискавка спалахує в нічному небі, яскравим світлом осяваючи все навколо — наяву випробуєте суперечливі почуття, коли не можна буде не сказати хорошій людині слова, які його образять, або повідомити звістку, яке може повалити його в хворобливий стан.

Бачити серед ясного дня блискавку між двома великими хмарами високо в небі — означає, що смуга невезіння затягнеться надовго і з цим доведеться змиритися.

Блискавка, що вдарила в громовідвід вашого будинку — застерігає від помилки, яку ви можете зробити, чи не пішовши раді люблячого вас людини.

Якщо уві сні ви бачите ураженого блискавкою людини — наяву будете дуже переживати з приводу трагічного випадку з добре відомим всім популярним артистом кіно або естради.

Якщо уві сні ви опинилися на борту авіалайнера, який зазнав катастрофи від сильного удару блискавки — такий сон передвіщає великі втрати не з власної волі і прагнення будь-яким шляхом повернути втрачене.

Якщо у вашому сні блискавка викликає перешкоди радіо — або телепередач — значить, в реальності вам судилося виконати чужу роботу без всякої компенсації.

Сонник XXI століття
Бачити у сні блискавку і чути грім — до щастя і багатства; чути тільки грім — до важливих економічних подій.

Побачити блискавку над своєю головою — знак того, що удача і процвітання будуть вам супроводжувати лише на короткий період часу.

Якщо вас у сні вражає блискавка — до багатства і популярності; якщо світло блискавки освітлює тіло — вас чекає щаслива подія.

Якщо уві сні у вашу кімнату залетіла кульова блискавка — значить, наяву ви будете про щось жалкувати, переживати і турбуватися.

Пожежа, що сталася в будинку від кульової блискавки — звістка про хворобу близької людини.

Якщо кульова блискавка пролетить повз вас і зникне на ваших очах і ви при цьому будете відчувати полегшення — значить, всі турботи і нещастя минуть вас, ви будете насолоджуватися благополуччям і спокоєм.

Бачити дерево, зруйноване блискавкою — означає небезпеку втратити справжнього друга; удар блискавки в голову без болю — знак того, що ви займете стійке положення в суспільстві; удар її в громовідвід — це застереження від помилок.

Англійська сонник
Блискавка — це сприятливий сон, він віщує успіх у справах, шану, повагу і незалежність. Фермеру цей сон — обіцяє хорошу погоду, рясний врожай і успішну жнива. Це хороший сон для моряка, якому він обіцяє попутні вітри і вдале плавання. Закоханим такий сон — пророкує сталість у коханні, швидкий і щасливий шлюб.

Якщо ж блискавка супроводжується бурею, дощем, градом і громом — це поганий сон.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі