Блювота. До чого сниться Блювота

Бачити у сні, що у вас блювота — означає, що вам заподіє страждання якась хвороба, або ви несподівано будете залучені у великий скандал.

Бачити в сні інших в такому стані — передвіщає, що ви виявите нещирість людей, яким довіряли.

Для жінки бачити в сні, що вона вивергає під час блювоти швидко злітають пташенят — означає, що вона не отримає довго очікуваної радості. Цей сон також, пророкує невдалий хід справи.

Якщо у вас кривава блювота — вас чекає хвороба.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Сон, в якому вас витошніло навиворіт і ви відчуєте полегшення — говорить про спад негативного нервового напруження. Якщо в ці дні вас щось турбувало і гнітило, можна очікувати, що дана проблема отримає несподіване рішення.

В той же час, якщо в сні ви бачите, що вас рве з кров’ю або жовчю — це знак дуже великих неприємностей і найважчих конфліктів. Швидше за все, у вашому житті накопичилося занадто багато негативу, і позбутися від нього буде важко.

Бачити, як рве когось — це підказка, що закликає вас звільнитися від вантажу важких переживань і легше ставитися до життя.

Жіночий сонник
Якщо уві сні у вас почалася блювота — це передвіщає початок хвороби або несподіване залучення в великий скандал.

Якщо ви бачите інших в такому стані — вам доведеться переконатися в нещирості людей, яким ви довіряли раніше.

Якщо жінці сниться, що вона під час блювоти вивергає швидко злітають пташенят — це означає, що радість і спокій ще довго не повернуться до неї. Також такий сон може передвіщати невдалий хід справи.

Сонник XXI століття
Бачити у сні, що ви відчуваєте позиви на блювоту — до багатства, що блювота у вас — на жаль.

Давати кому-небудь блювотний засіб — означає, що настав ваш час, використовуйте свою удачу.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі