Бобер. До чого сниться Бобер

Бачити у сні бобрів — передвіщає, що своїми наполегливими зусиллями ви досягнете досить сприятливих результатів.

Якщо ви вбиваєте бобрів заради хутра — це означає, що вас звинуватять в шахрайстві і негідній поведінці по відношенню до невинної людини.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бобер уві сні — знак таланту, працьовитості, спритності та старанності. Тим не менш, якщо у вашому сні він поводиться агресивно, це ознака того, що своєю діяльністю ви нанесли комусь велику образу.

Полювання на бобра заради хутра уві сні — є попередженням, що в надмірній гонитві за прибутком ви можете занапастити свій талант, а може бути, і все своє життя.

Сонник від А до Я
Побачити в сні це напівводна тварина — означає, що наяву вам вдасться домогтися досить сприятливих результатів завдяки наполегливим зусиллям і ретельності.

Полювати на бобрів або виробляти їх шкури — вас спробують звинуватити в шахрайстві і негідну поводженні з невинною людиною.

Носити бобровий хутро — обіцяє вам міцне положення і багатство, торгувати ним — до процвітання і цікавих пропозицій у багатьох справах.

Сонник XXI століття
Приснився вам бобер — є символом вашої старанності, терпіння та наполегливості, які допоможуть вам досягти чудових результатів у роботі.

Вбити його — до можливого обману.

Езотеричний сонник
Бобер живий, будує хатку — до похолодання.

Шкура бобра — сон нагадує, що треба підготуватися до зими та морозів.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі