Болото. До чого сниться Болото

Ходити у сні по болоту або багнистих місцях — означає, що скоро ви потрапите в несприятливі обставини. Примарним виявиться очікуване вами спадок, і ви відчуєте гостре розчарування в сердечних справах.

Якщо ж, гуляючи по болоту ви зустрінете чисті калюжки і зелені купини — це означає, що вам вдасться утримати удачу і, досягнувши її, ви будете більш обережні і уважні до тих небезпек і інтриг, які вам загрожують.

Опинитися посеред болота — це знак того, що ви нездатні виконати свій обов’язок.

Побачити на болоті інших людей — означає, що вас скоро засмутять близькі вам люди. Цей сон може передвіщати хвороба.

Сонник Езопа
Коли людина з головою поринає в повсякденні справи і турботи, про нього говорять: «Його болото засмоктало», тому болото в сновидінні — позначає рутину, одноманітність, нудьгу. За народними повір’ями, на болотах живе нечиста сила, яка заманює вночі випадкових перехожих блукаючими вогниками і топить в трясовині. Тому всі несприятливі обставини можуть у вашому сновидінні ховатися за образом болота.

Якщо вам приснилося, що ви тонете в болоті — значить, наяву вас не влаштовує і стомлює робота, вам здається, що час зупинився, що кожний наступний день, точна копія попереднього, що ніяких подій не відбувається, але це настрій скоро пройде, і ви знову будете сприймати життя у всіх її фарбах.

Сон, в якому ви благополучно проходите через болото — пророкує, що незабаром вас чекає якесь незвичайне подія, можливо, ви підете в захоплюючу подорож або ділову поїздку, яка принесе багато нових вражень.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Болото, побачене уві сні — це відображення ваших передчуттів великої небезпеки і невпевненості в своїх силах. Якщо наяву вас нічого не турбує, будьте обережніше! Такий сон підказує, що ваше становище не відрізняється стійкістю. Швидше за все, плани, які ви будуєте на майбутнє, в будь-який момент можуть обвалитися, а самі ви ризикуєте опинитися у великій біді. Сон закликає вас озирнутися по сторонах і тверезо оцінити ситуацію.

Якщо уві сні посеред болота ви побачили твердий острівець, стежку або твердий берег — значить, рішення вашої проблеми знаходиться десь поруч, потрібно тільки добре пошукати.

Сонник для всієї родини
Болото — це свого роду попередження, яке говорить про те, що останнім часом ви стали занадто безініціативні, інертні, загалом, пливете за течією. У вашому житті не відбувається нічого мало-мальськи значимого, в чому ви вперто продовжуєте вважати винною лише долю-злодійку.

Якщо вам приснилося, що ви тонете в болоті — часу на роздуми у вас не залишилося. І справа зовсім не в тому, що одноманітність як, болото, затягує вас. Мабуть, повз вас проходить чудова можливість, шанс, який випадає не кожному, а ви в цей час лежите перед телевізором, розмірковуючи, протягнути чи руку, щоб схопити удачу за хвіст, чи все ж не відволікатися від улюбленої передачі.

Жіночий сонник
Якщо вам приснилося болото — це свідчить про те, що в реальному житті вас затягують відносини з абсолютно чужою людиною. У вас немає сил чинити опір його наполегливості і натиску. Крім того, вас лякає думка, що ви вже не зможете знайти нікого іншого.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі