Борг. До чого сниться Борг

Бачити у сні борги — це погане передвістя, такий сон пророкує невдачі в справах і любові і боротьбу за майновий недолік. Але якщо ви виконаєте всі боргові зобов’язання, то наяву ваші справи візьмуть сприятливий оборот.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Брати уві сні гроші в борг — поганий знак. Схоже, якусь справу, яке ви затіяли, загрожує обернутися збитками.

Віддавати борг, відчуваючи почуття полегшення, або отримувати борг від когось — ознака швидкого поліпшення справ.

Давати в борг — зазвичай є попередженням про те, що якесь із задуманих вами справ може сильно затягнутися і не принесе очікуваного прибутку.

Несподівано згадати про будь-які борги уві сні або побачити своїх кредиторів — це нагадування про те, що ви запустили якесь важливе справу або забули про нього.

Сонник від А до Я
Бачити у сні борги — передвіщає невдачі в справах, важке матеріальне становище і крах на любовному фронті.

Якщо уві сні вас неотвязно переслідує той, у кого ви давно перебуваєте в боржниках — значить, вам не залишається нічого іншого, як піти на крайні заходи, аби вирішити цю проблему наяву. Якщо уві сні ви домовитеся про чергову відстрочку — то наяву отримаєте реальну можливість розрахуватися взагалі з усіма боргами дуже скоро і одним разом.

Якщо вам сниться сон, в якому ви не можете розплатитися з боргами і відчуваєте себе банкрутом — наяву можете не боятися загрози з цього боку. Навпаки, впевненість у собі і подвоєна енергія — дозволять вам найкращим чином організувати свої справи і таким чином зняти всі боргові проблеми.

Робити уві сні борги — наяву жити за рахунок інших.

Сонник XXI століття
Якщо вам сниться боржник — сон пророкує ситуацію, в якій вам належить обдурити когось; самому їм бути або брати в борг — до сварки з одним або невдачі в любові, рахувати свої борги — до прибутку.

У борг давати — до пліток і дрібним втрат, вимагати повернення боргу — до успіху в справах, отримати його — до прибутку, з вас вимагають повернення боргу — до неприємностей, виплатити борг — до сприятливого повороту в справах.

Еротичний сонник Данилової
Сон, в якому ви віддаєте борги — символізує невдачу в любові. Ви зіткнетеся з відмовами, вашим планам не доведеться здійснитися.

Але якщо борги віддають вам — це сприятливий знак, що обіцяє приємний сюрприз, несподіваний подарунок від партнера, який вас здивує і дуже порадує.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі