Борода. До чого сниться Борода

Бачити у сні бороду — означає, що вам буде протистояти якась чужа вам по духу персона, вам належить жорстока боротьба за владу, і, ймовірно, в цій боротьбі у вас будуть втрати.

Сива борода — означає невдачі і сварки.

Бачити бородату жінку — означає неприємні зустрічі і тривалу хворобу.

Якщо уві сні хтось тягне вас за бороду — чекайте, що ви піддастеся великому ризику, якщо не надійшло власних.

Причісувати і пестити бороду — до того, що ваше марнославство буде рости разом з добробутом, роблячи вас вкрай неприємним для колишніх друзів.

Якщо молода жінка в сні пестить бороду — сон вказує на її бажання порушити обітницю безшлюбності і на побоювання невдалого заміжжя.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Борода у сні — символ продовження давнішнього, можливо, давно забутого вами справи.

Сни, в яких ви побачите бородатих людей — підказують, що минулі події можуть несподівано нагадати про себе.

Побачити, що уві сні у вас несподівано виросла красива, густа борода — чоловікові віщує несподівану радість, на яку він і сподіватися перестав. Бути може, хтось збирається повернути йому борг.

Рідка, непоказна борідка — ознака розчарування в своїх очікуваннях.

Жінці побачити себе з бородою — обіцяє, що якісь події з її минулого несподівано стануть їй на заваді і доставлять безліч турбот.

Сонник Хассе
Бачити як росте — зросте майно; обстригти комусь — учинити задуману несправедливість; вискубувати бороду — ти повинен заспокоїти своїх довірителів; бачити бороду чорну — здоров’я; бачити Величні і довгу — дуже багато захисту у тебе; бачити лезушую (випадає) — велика скорбота; бачити руду — підступні приятелі.

Жіночий сонник
Бачити у сні, як росте борода — знак придбання матеріальних благ.

Обстригти комусь бороду — задумати і здійснити несправедливий вчинок.

Чорна борода — сниться до одужання; розкішна, довга борода — до несподіваної захисту; руда — чекайте підступу від своїх приятелів.

Езотеричний сонник
Бачити себе з бородою, якій наяву немає — до невластивих вашому віку захопленням.

Розчісувати — до любовних захоплень.

Підстригати — до занять, більш підходящих дітям і молоді.

Збривати — ви соромитеся своїх захоплень, але відмова то них обіднить ваше життя і позбавить її сенсу.

Сонник Цветкова
Бачити, як росте борода — до багатства (те ж і для волосся на ногах); в завитках — сварка з родичами; стригти — втрати грошові і в особистому; стригти іншому — до сварки, підрівнювати — до поліпшення справ; для дівчини — поспішний шлюб або зв’язок; для заміжньої жінки — до вдівства або втраті чоловіка; для вдови — до чергового заміжжя; для вагітної — до народження сина; для дитини — смерть; втрата бороди — розрив відносин, втрата майна і честі; голити самому — рішення турбот в любові; руда — підступні друзі (жовтий колір — заздрість).

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі