Борошно. До чого сниться Борошно

Бачити у сні кукурудзяне борошно — передвіщає виконання пристрасних бажань.

Є приготований з неї хліб — означає, що ви нерозумно самі собі створите перешкоди на шляху до успіху.

Часто сон про борошно — передвіщає скромну і щасливе життя.

Якщо молодій жінці сниться, що вона обсипана борошном — це означає, що доля підготувала для неї роль господині в будинку і чоловік буде із задоволенням слідувати її порад.

Торгувати уві сні борошном — до ризикованих діловим підприємствам.

Сонник закоханих
Сон про борошно — передвіщає виконання самих затаєних бажань. Також подібний сон обіцяє спокійну і тиху сімейне життя.

Якщо дівчині сниться, що вона обсипана борошном — це означає, що вона буде господинею в домі. Такий сон говорить про те, що чоловік буде довіряти їй ведення домашнього господарства.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Борошно уві сні — символізує достаток, який досягається старанною працею і терпінням.

Забруднитися у борошні — знак клопоту по господарству.

Готувати з борошна смачний хліб — це передвістя успіху, який повинен стати нагородою за ваші труди.

Сонник від А до Я
Бачити у сні борошно — передвіщає удачу в справах, успіх в господарстві і великий урожай. Мішок з борошном — до стабільного доходу; якщо сповнений муки доверху — це означає збільшення майна за рахунок нових доходів.

Якщо уві сні ви бачите, як із зерна на млині виходить борошно — це до неспокійного життя. Купувати в сні борошно у великих кількостях — можете розраховувати на краще майбутнє. Замішувати на пшеничній муці тісто — означає, що у вашій родині станеться поповнення.

Кукурудзяне борошно, побачена у сні — передвіщає удачу в любові. Розсипати борошно — ви самі собі створите труднощі, щоб їх героїчно потім долати. Якщо у вас раптом в будинку не виявилося муки, коли ви задумали щось спекти — це до скромної, але щасливого життя.

Обсипали борошном або вивалятися в ній — будете гарною господинею при достойному чоловікові. Продавати борошно або займатися її збутом — означає, що вам належить нелегка праця. Зіпсована борошно — до сімейній сварці.

Рейтинг статті:
(1 голосів 1,00 середній з 5)

Коментарі