Боротьба. До чого сниться Боротьба

Якщо ви уві сні боретеся з ким-небудь — чекайте в недалекому майбутньому зіткнення з серйозними труднощами, але якщо у вашому сновидінні ви отримаєте перемогу — значить, ви подолаєте перешкоди, які стоять на вашому шляху. Для ділових людей такий сон — передвіщає конфлікти з партнерами.

Спостерігати боротьбу — означає, що ви даремно розтрачуєте свій час і кошти.

Якщо під час боротьби ви отримаєте травму — такий сон обіцяє вам матеріальні втрати.

Якщо уві сні ви спостерігаєте, дуель на пістолетах — такий сон обіцяє вам тривоги в майбутньому, але, врешті-решт, всі ваші проблеми вирішаться благополучно.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Вести уві сні боротьбу з будь-ким — ознака вашої внутрішньої енергії та завзяття. Крім того, образ борців, що зчепилися в сутичці, вказує, що вам доводиться долати опір близьких людей або партнерів.

Перемогти в боротьбі — знак того, що у вас достатньо сил, щоб відстоювати свою позицію.

Якщо ваша боротьба носить спортивний характер — це дуже хороший сон, що передвіщає вам успіх у справах і відмінні взаємини з оточуючими.

Програти у сні боротьбу — є підказкою, що закликає вас або мобілізуватися, або в реальному протиборстві спробувати прийти до якого-небудь компромісного рішення.

Сонник від А до Я
Боротися уві сні з кимось — незабаром чекайте зіткнення з серйозними труднощами, однак, здобувши перемогу у сні, ви і в реальному житті знайдете спосіб вирішити всі проблеми.

Боротися з левом — бути байдужою і байдужою до чужої біди.

Рани, отримані в результаті цієї боротьби — кажуть про майбутні матеріальні втрати.

Якщо ви маєте щось спільне з бізнесом за великим рахунком — вам належить конфліктувати зі своїми партнерами.

Бути уві сні свідком того, як на ваших очах борються інші — означає, що ви абсолютно даремно витрачаєте свій час і енергію на дрібні справи.

Якщо боротьба відбувається із застосуванням якоїсь зброї — це віщує тривоги в майбутньому, які проте виявляться помилковими.

Сонник XXI століття
Боротися уві сні — наяву вас чекає сварка чи великі розбіжності.

Боротися і здобути перемогу — означає, що ви зможете подолати перешкоди, які стоять на вашому шляху.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі